Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνία είναι στο περίπου.

έβλεπα τόσο καιρό την κοπέλα και αποφάσισα να δοκιμάσω. έκλεισα ραντεβού με το γραφείο αρκετές ώρες πριν , αλλά η κοπέλα ήρθε με 50 λεπτά καθυστέρηση.

Η κοπέλα ήρθε με πολύ απλό ντύσιμο αθλητικά και τζιν σορτς. από κοντά μπορώ να πω οτι είναι πιο όμορφη από ότι στις φωτογραφίες, δεν είναι τόσο σκύλος όσο θέλει να δείχνει.

το κορμί είναι αρκετά καλό εαν σας αρέσουν τα αδύνατα κορίτσια. ήρθε λοιπόν και είπα ας μην αφήσω να μου χαλάει την διάθεση η καθυστέρηση.

1 λεπτό πιπα και λέει έλα μπες... της είπα να συνεχίσει και να γλυψει και μπάλες όπου το έκανε για άλλο ένα λεπτό τύπου αγκαρια... μπαίνω μέσα της και αρχίζει να ουρλιάζει λες και την έσφαζαν...

Ενώ είχα συνεννοηθεί με το γραφείο για πρωκτικό, μου είπε ότι δεν κάνει πλέον...
πρώτος γύρος και μετά λίγο κουβεντούλα... Γενικά το iq είναι κάτω του μετρίου. Λέω δεν πάμε για δεύτερο.... μου λέει άντε καλά αν και θα προτιμούσα να μου κανεις μασαζ μου λέει.... Λέω από μέσα μου τι λέει?

πάμε δεύτερο γύρο και γενικά έδειχνε να βαριέται... της ζήτησα να μου μιλάει λίγο ερωτικά και μου απάντησε καιβδνε την φτιάχνει αυτό.... τις εξήγησα το θέμα είναι να φτειαχτω εγω και όχι αυτή....

μάλλον μπέρδεψε το ποιος είναι ο πελάτης....

εκεί ξενέρωσα και τις είπα να φύγει... Γενικά καλή συμπεριφορά από το γραφείο λογο αργοπορία και κακής συνεννόησης και η κοπέλα αν και όμορφη δεν αξίζει για τόσα ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gousgoun
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
932
Πόντοι:
6.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, @.Dod0s, draxan04 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2019
"μάλλον μπέρδεψε το ποιος είναι ο πελάτης....".Μια τόσο μικρή πρόταση με τόσο μεγάλη αλήθεια που πολλοί το αγνοούν.Πληρώνουμε για να το ευχαριστηθούμε εμείς,αυτές ας το ευχαριστηθούν με τους "αγαπητικούς" τους.Πόσες φορές μου έτυχαν περιπτώσεις εγώ να μένω άχυστος και η κοπέλα να φεύγει χαρούμενη όχι λόγο σεξ (για οργασμό ούτε λόγος με αυτές),αλλά γιατί τις περιποιήθηκα σαν καλός οικοδεσπότης και τις έκανα να νιώθουν άνετα μαζί μου.Το μόνο θετικό πως αν πέσεις σε φιλότιμη αποφεύγεις την περιπτωση "κομοδίνο" και την ξινισμένη μάπα.Στο τέλος όμως νιώθεις και κερατάς και δαρμένος.
14 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς φίλε και παρο ολα τα στραβά προσπάθησα να κρατήσω καλή διάθεση... Αλλά όταν μου είπε ότι δεν την φτιάχνει να μου μιλάει εκεί ένιωσα σκέτο ευρουλακι... 180 εδωσα ρε γμτ και απεξω τουλάχιστον να εκτιμά τα λεφτά που περνει ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2