Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η Mila είναι πλέον ένα στανταρακι για κάποιον που θέλει να περάσει καλά , να ξεπατωθεί στο γαμήσι και να φύγει ευχαριστημένος. Η επανάληψη οφείλεται στην Καίτη (Καπέλο) που με παρότρυνε να ξαναπάρω μιας και ήθελα κάτι δυνατό και όχι δυσάρεστες εκπλήξεις.Ξαναγράφω γιατί πιστεύω ότι αξίζει. Η Mila έχει το στοιχείο που σε κάνει να θες να ξαναπάρεις γιατί έχει λίγο από όλα σε δυνατές δόσεις. Σε υποδέχεται πάντα περιποιημένη προσπαθώντας να φοράει ότι ποιο σέξι έχει από εσώρουχα και μόνο. Το βάψιμο της είναι διακριτικό και όμορφο.Οι φωτογραφίες της, την αντιπροσωπεύουν. Τα βυζιά είναι τέλεια , 4 φυσικά (με λίγη υποβοήθηση, άψογη όμως)τα οποία στα δίνει για ισπανικό και για ατελείωτο γλύψιμο. Το τσιμπούκι της είναι απίστευτο. Τον παίρνει όλα μέσα όπως θες και γλύφει τα πάντα.Υγραίνεται εύκολα με δάκτυλα και της αρέσει το γαμήσι. Δεν σταματάει ποτέ να σε γαμάει και δέχεται μπόλικο ξύλο στα ωραία κωλομέρια της. έχει σώμα φυσικό , χωρίς ιδιαίτερες γυμναστικές αλλά πολύ αρμονικό σαν σύνολο. Σώμα για σεξ ασταμάτητο. Τουλάχιστον εμένα αυτή την εντύπωση που δίνει και με "φτιάχνει" και εξηγώ γιατί.Ο κώλος είναι ωραίος αλλά όχι τέλειος.το πρόσωπο όμορφο, αλλά όχι μοντέλου και το ύψος ούτε κοντή ούτε λελέκι (κοντά στο 1,65). Ηλικιακά είναι στα 30 (δηλαδή όχι μεγάλη αλλά ούτε μικρή Προσκύνημα) και όλα αυτά σου δίνουν το έναυσμα για πολύ σεξ και άγριες καταστάσεις. Εννοείται ότι είναι έμπειρη πολύ και δεν κωλώνει πουθενά Κατσικογάμης. Μιλά αγγλικά , όποτε η συνεννόηση είναι μια χαρά. είναι PSE αλλά στο διάλειμμα GFE με πολλά γλωσσόφιλα και περιποίηση γατούλας.Λόγω εμπειρίας μπορεί να ακροβατεί και στα 2 τόσο όσο και εννοείτε ότι σε διαβάζει από μακρυά. Το κυριότερο είναι μετά τον 1ο γύρο , δεν σε αφήνει σε ησυχία. θέλει ξανά και άμεσα. οι στάσεις που ξέρει και αλλάζει είναι πολύ καλές. Τρελή πόζα στον καθρέπτη για να σε τρελάνει όταν την γαμάς Προσκύνημα. Είναι ουκρανέζα που τιμά τα λεφτά της και η χημεία μας είναι έντονη.Η βαθμολογία για εμένα αντικατοπτρίζει την επανάληψη η οποία ήταν καλύτερη από την προηγούμενη Ναι!..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.340
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2019
Φιλε μηπως εισαι αβανταδορος;Το βυζι απο τις φωτο φαινεται φουλ συνθετικο σαν τα λαδια των γρηγορων αυτοκινητων..
14 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου το περιγραφω και στις 2 κριτικες μου.ειναι φυσικο 4αρι δικο της αλλα εχει βαλει σιλικονη μονο για να την ανορθωση.οτι πιανεις ειναι δικο της.απλα λογω ηλικιας και μεγεθους το εχει "περιποιηθει" για να μην πεσει στο πατωμα
14 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρχοντα οπως περιγραφω και στις 2 αναφορες μου, λεω οτι ειναι φυσικο με υποβοηθηση.δηλαδη ειναι 4αρι δικο της αλλα λογω ηλικιας και μεγεθους το εχει "περιποιηθει" με σιλικονι με τελεια δουλεια για να μην πεσει στο πατωμα...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3