Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 86 10
Call-Girls 191276
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
.....λοιπον ο τιτλος τα λεει ολα...το οτι δεν την ειχα συναντησει τοσο καιρο ηταν θεμα μαλλον συγκθριακο....πιθανον δεν θα εχω να συμπληρωσω κατι διαφορετικο αλλα ας καταθεσω και εγω την εμειρεια μου

....προσωπο...ενας ιδιεταιρος συνδυασμος στρογγυλαδας αλλα και με γωνιες...μην μου ζητατε διευκρινιση...ετσι το αντιληφθηκα..
...σωμα...ενα κλικ πιο πανω σε κιλα απο τις φωτο αλλα εξαιρετικα σεξυ...το τουμπανο το ιδιο...συνολο που και γυρνας να κοιταξεις και θα το επιθυμησεις
....συμπεριφορα... ανετη ευχαριστη επικοινωνιακη ακομπλεξαριστη....καταγωγη δηλωνει ελληνιδα...πιθανον ομως και οχι αλλα ποιος ενδιαφερεται...
στα του αγωνα....10αρι στεγνο....τωρα τι να περιγραψω...αλλωστε σχεδον ποτε δεν περιγραφω....καθαρη pse φαση ....πραγματικα λυσσαει και ιδρωνει την φανελα....δοσεις προστυχου οσο πρεπει ...ακομα και σε λεκτικο επιπεδο....αντεχει σε υψηλους ρυθμους και σκληρη μεταχειρηση...και απλα δεν κολωνει πουθενα...κανει τα παντα ολα και παρα πολυ καλα....θα συμφωνησω οτι το κοστος θα μπορουσε να ειναι χαμηλοτερο αλλα σε καθε περιπτωση ειναι επιλογη μας
....το αν θα την ξαναεπαιρνα ρητορικο.....αν διαβασει κανεις τις κριτικες μου θα διαπιστωσει οτι για καθε μια γραφω συν και πλην και γενικα καταληγω σε ισορροπημενα συμπερασματα....λιγες ειναι οι κοπελες που χωρις ενδοιασμο εχω καταληξει οτι επιβεβαιωμενα θα ξαναεπαιρνα....η αλεξια ειναι μια απο αυτες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, batsos, xr1sros και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού