Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και είναι του γούστου μου οι πιτσιρίκες μου άρεσε η Victoria στις φωτογραφίες της, με τράβηξαν τα γαλάζια μάτια, το τριάρι φυσικό στήθος της και το κωλαράκι της το στρογγυλό. Τηλεφωνώ στο γραφείο και κλείνω ραντεβού για το Σάββατο τις πρώτες απογευματινές ώρες σε δικό μου ξενοδοχείο…
Ήρθε στην ώρα της όμορφα σοβαρά ντυμένη με τα τακούνια της και τις ματάρες της που χάθηκα μέσα τους από το καλησπέρα !... Μιλάει πολύ καλά αγγλικά και είναι μάνα στο σόσιαλ… μέσα σε πέντε λεπτά έμαθε το τι μου αρέσει , τι γουστάρω, τι με χαλάει και τι θέλω από αυτήν… Της έδωσα το δωράκι της και πήγε για ντουζάκι εξπρές. Φιλάει με γλώσσα και γουστάρει παλαμούτιασμα και δάχτυλο… Φίλησα ,ζούληξα και ρούφηξα τις βυζάρες της σε κάθε ευκαιρία… ΤΕΛΕΙΟ το 69 μαζί της !... Γουστάρει το γλειφομούνι και ανταποδίδει με τρελή πίπα… Τελείωσα στο στόμα της (όπως της είχα ζητήσει) στην διάρκεια του 69 και σπαρταρούσα με παρατεταμένο οργασμό γιατί με βύζαινε δυνατά το πουτσοκέφαλο μέχρι να χαθεί η στύση.
Φρεσκαριστήκαμε , πήραμε τις ανάσες μας και ξάπλωσα να δοκιμάσω το μασαζάκι της… Καλό ήταν δεν λέω αλλά στο πεντάλεπτο σηκώθηκα και της τον έδωσα στο στόμα λέγοντάς την ότι εκεί την έχω μεγαλύτερη ανάγκη.. Δεν χαλάει τέτοια χατίρια η Victoria γουστάρει την πούτσα και το δείχνει!.. Φοράω την στολή και ξεκινάω τον αγώνα με ιεραποστολικό και γούτζου-γούτζου με τις βυζάρες της… έπειτα στα πλάγια , μετά ξαπλωτά μπρούμητα και κατέληξα στην κορυφαία: στα τέσσερα μέχρι την στιγμή της εξπερμάτωσης που της τον έδωσα στο στόμα και τελείωσα όπως την πρώτη φορά ρουφώντας μου μέχρι και την τελευταία σταγόνα!.. Στο σε είναι καυλιάρα και το ευχαριστιέται εξίσου, αφήνεται και σου δείχνει ότι την αγαπά την πούτσα…
Πέρασα καλά με την Victoria!.. χαλάλι το δωράκι της.. ευχαριστήθηκα σεξ με πίπα παρατεταμένου οργασμού χωρίς διακοπή στο χύσιμο… Ορμάτε αλάνια η Victoria γουστάρει την πούτσα και δεν κάνει αγγαρεία…
ΚατσικογάμηςΝαι!ΚατσικογάμηςΝαι!Ναι!....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
523
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Mitsibonas, TOMCRUISE, kostis76 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2021
Τύπε στο σώμα και πρόσωπο πως έβαλες 8αρια και 7αρια? Σου ξέφυγε πως είναι χοντρή και έχει και σκεμπέ? Δεν κάνω το ίδιο σχόλιο στου υπολοίπους λόγω ημερομηνίας (μπορεί να ήταν πιο αδύνατη και να έβαλε κιλά), Το δικό μου το 4αρι ήταν απο ευγένια και μόνο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1