Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλές οι διθυραμβικες κριτικές στην κάθε τυχαρπαστη αλλά καλό είναι που και που κάποιος να γράφει και καμία αλήθεια για να μη ματώνει τσάμπα η τσέπη μας.
Λοιπόν, έχοντας κλείσει ραντεβού μέρα που απεργούν τα πάντα η κοπέλα ήρθε με καθυστέρηση σχεδόν 1 ώρα ενώ είχα ενημερωθεί από το γραφείο για αργοπορία.. άργησε περισσότερο εν τελεί.. τεσπα..
1ο φάουλ από τα αποδυτήρια και ολας του πρακτορείο και της κορασίδας.
Έχοντας ζητήσει ντύσιμο μίνι, τακούνια κλπ. μου σκάσει με σανδάλι, τζιν κλπ λες και πάει για καφέ.
Μπαίνει μέσα και να αντί να έχει μια ζέστη συμπεριφορά μπαίνει με κατεβασμένα τα μούτρα, χωρίς καν να χαιρετήσει μου ζητάει να Παρί για μπανιο.
Αφού έχω ήδη φάει την πρώτη ξεπέτα βγαίνει με πετσέτα και πάει προς κρεβάτι μεριά και μου λέει να ξεκινήσουμε, πάω λιγο να Μπαλαμούτης δω μήπως ζεσταθεί αλλά μάταια..
Αφού ο μαλακας δεν είπα να την στείλω νωρίς νωρίς να σώσω και τα φράγκα (κακώς), λέω ας δοκιμάσω μήπως γυρίσω την κατάσταση. Από 1 ημίχρονο 2 τελικό..
Μάταια.. Πίπα μέτρια αδιάφορη. Της έκανα μια περιποίηση, όπου η αντίδραση της ήταν και εκεί ανύπαρκτη λες και ήταν πτώμα..
Στα του αγώνα.. ας πούμε αγώνα.. πονάνε με το παραμικρό.. λες και τον έχω 40 ας πούμε.. όχι άκαυτη τη στάση μου μπαίνει πολύ και κάτι πίπες.. (αφού είχε βάλει και λιπαντικό μάλιστα)
Αφού βαρέθηκα λοιπόν της τα έδωσα στο στόμα.. να αδειάσω τουλάχιστον..
Πάω για μπανιο όπου λέω μέσα μου χαλάλι τα 170 να την στείλω να μη τη βλέπω
Αν και κανονικά έπρεπε να τον φάει και δεύτερο γύρο δυνατά να τα ιδρώσει τουλάχιστον.
Τεσπα ενημέρωσα το γραφείο για το φιάσκο.
Συμπερασματικά μέτρια από άποψη εμφάνισης και ανύπαρκτη από επικοινωνιακό. διάθεση κλπ.
Μακριά κοινώς..
ΑυταΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
asdor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
375
Πόντοι:
2.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, chris1955, Bleach και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2019
Πολλες αντιφατικες κριτικές τελευταία ,οχι μονο για αυτή. αλλά και για άλλη .
Ή έχουμε γεμίσει προμότυορες ή κάποιοι λένε την αλήθεια .....Χμμμ;
08 Οκτωβρίου, 2019
Φιλε δεν σου φταει κανεις οι προηγουμενοι στις κριτικες τα ειχαν πει ολα για την κοπελα εσυ εκει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2