Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Call-Girls 2316
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μου άρεσε η Iliana στις φωτογραφίες της, με τράβηξαν τα ασιατικά χαρακτηριστικά της, η καύλα φατσούλα της και το νεανικό κορμάκι της που είναι δεν είναι 50 κιλά… Μιλάω στο τηλέφωνο με την ευγενικότατη τηλεφωνήτρια και με διαβεβαιώνει ότι είναι έτσι ακριβώς όπως την βλέπω και ότι είναι ναζιάρα και πολύ καλή στην δουλειά της… Ζήτησα να έρθει σε δικό μου ξενοδοχείο για μία ώρα το Σαββάτο νωρίς το απόγευμα (για να είμαι από τους πρώτους)
Στην ώρα της η Iliana … μπήκε στο δωμάτιο γεμάτη θετική ενέργεια με χαρούμενη φατσούλα φορώντας ένα κοντό φορεματάκι , ψηλοτάκουνες γόβες και αμολητό μαλλί μέχρι τον κώλο… χάρμα οφθαλμών η Iliana, δεν έβλεπα την ώρα να την σκίσω!...
Όχι , όχι δεν έκανα σαν λιγούρης… κρατήθηκα και μας έδωσα χρόνο να γνωριστούμε να πούμε δυο- τρείς κουβέντες έτσι για να σπάσει ο πάγος (που λέει ο λόγος) προτού την ορμίσω ΚΑΙ με όρμισε αυτή!!... Από αγγλικά δεν ξέρει και πολλά και σε μία αμήχανη στιγμή στην κουβέντα μας πέταξε το φόρεμα με καβάλησε και άρχισε να με φιλά με γλώσσα ψάχνοντας την δική μου για παιχνίδι!.. Της αρέσει το παιχνίδι με την γλώσσα και μου άρεσε και εμένα, πετάξαμε τα υπόλοιπα ρούχα μας έβαλα προφυλακτικό και την πήρα στον αέρα κρεμασμένη από τον λαιμό μου, τα πόδια της τυλιγμένα στην μέση μου και τα χέρια μου στα κωλομάγουλά της να την πιάνουν σφιχτά και να την ανεβοκατεβάζουν πάνω στον πούτσο μου … Ένα δεκάλεπτο άντεξα δεν άντεξα την αερογαμία μέχρι που ήρθε ο οργασμός μου και γέμισα το προφυλακτικό μέσα της…
Ακολούθησε ντουζάκι και κουβεντούλα ταλαίπωρης επικοινωνίας για αδιάφορα θέματα μέχρι που ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος δοκιμάζοντας την πίπα της… Αρκετά καλή η πίπα της με μπόλικα σάλια , δυνατά ρουφήγματα και φιλότιμες προσπάθειες να τον πάρει όλον μέσα της … Στον δεύτερο γύρο ξεκινήσαμε με την Iliana από επάνω να χοροπηδάει πάνω στον πούτσο μου και εγώ να την χαζεύω και να την χαϊδεύω… ακολούθησε ιεραποστολικό και έπειτα στα τέσσερα και με άγχος να τελειώσω γιατί μας τελείωσε ο χρόνος..
Μπράβο στην Iliana με έκανε και πέρασα όμορφα και ηδονικά στο ραντεβού μας…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, THV, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού