Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας την Bianca δεν είχα ενθουσιαστεί ψάχνοντας για μια φιλότιμη κοπέλα μου την πρότειναν απτό τηλεφωνικό.Διαβασα τις κριτικές και αποφάσισα να την πάρω.
Ήρθε με μίνι φόρεμα και ξεχωριστή τσάντα με τακούνια όπως είχα ζητήσειΠροσκύνημα ψηλή αδύνατη πρόσωπο όντως αρκετά μεγαλύτερο άνετη καλά αγγλικά είχε κάνει μπάνιο της έβαλα μουσική και άραξα στο κρεβάτι όπου μου χάρισε ένα ωραίο στριπτιζακι πετώντας μου τα εσώρουχα τηςΈρωταςΣώμα καλοδιατηρημενο γλωσσόφιλα φουλ πίπα με δόντι δεν τρελάθηκα γλύψιμο μπάλες 69 καλό.Ανέβηκε από πάνω γούσταρε πολύ όντως της αρέσει το σεξ έδειξε συμμετοχή φουλ στο ιεραποστολικό με παροτρινε να καρφωνω πιο δυνατά και μετά με επιβραβευε για τις ικανότητες μουΠροσκύνημα Στο τέλος του δεύτερου γύρου που αργούσα να τελειώσω της ζήτησα να με τελειώσει με πίπα και μου λέει ήθελα άλλη μία στάση αλλά δεν πειράζειΜεγάλο χαμόγελο δεν μου χει ξανατύχει αυτό λες και ήταν αυτή ο πελάτηςΜεγάλο χαμόγελο
Στο ημίχρονο είχε πλάκα μου λέει έχεις κοπέλα;της λέω όχι ελεύθερος και το γλενταω και απαντάει το βλέπωΜεγάλο χαμόγελο επίσης στο τέλος μιλήσαμε για τις κριτικές ήξερε το bourdela και μου λέει έχω διαβάσει γράφουν μερικοί ότι είμαι μιλφ και χαμογέλασε!Τίμια συνάντηση καυλιάρα η μπιανκα δοτικη ευχαριστη αλλά σε επαγγελματικό επίπεδο όχι αυθόρμητο gfe δεν κλαίς τα λεφτά σου αλλά δεν σε ενθουσιάζει ώστε να θες να την ξαναδείς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., petergsp, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού