Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η κρητικη εχει να κανει περισσοτερο για το γραφειο και οχι για την ιδια την κοπελα. με την κοπελα δεν ειχα κανενα θεμα αντιθετως μαλιστα περασα πολυ ωραια. η κοπελα ειναι νεα στη δουλεια αλλα γουσταρει πολυ να γαμιεται. γουσταρει γουσταρει γουσταρει. γουσταρει να περναει καλα, γουσταρει να χυνει, γουσταρει να καυλωνει. απο οτι μου ειπε της αρεσει το αγριο σεξ απο την αποψη του αντρα κυριαρχου. και ετσι εγινε. εφαγε πολλες σφαλιαρες σε κωλο στηθος μουνι και γουσταρε. απο θεμα εμφανισης δεν δειχνει κατι ουαου. μετριο σωμα με μπλε ματαρες. σωμα μπαμπατσικο. με κοιλιτσα. στηθος μεγαλο και σκληρο. κωλος ιδιο. εδω κολλαει και οτι οι φωτογραφιες δεν ειναι δικες της. οχι παραπλανητικες. δεν ειναι αυτη. παμε τωρα στο γραφειο. το γραφειο με εκανε να πληρωσω 70 ευρω συν γιατι η κοπελα εκατσε 5 λεπτα παραπανω. ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. και οταν λεμε 5 λεπτα εννοουμε οτι μας πηρε 5 λεπτα να ετοιμαστουμε για να φυγουμε. η δικαιολογια ηταν οτι τους ειπα στην αρχη 1,5 ωρα και μετα τους ειπα να φυγουμε στη μια ωρα. νομιζω ειναι τραγικο και απαραδεκτο. η κοπελα γυρισε και μου ειπε οτι δεν οριζει τους κανονες του γραφειου. και παλι τραγικο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
651
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Mitsibonas, TOMCRUISE, kostis76 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2019
Την έχουν δει πολύ τελευταία στο συγκεκριμένο γραφείο και γι'αυτό έφαγαν μαύρο από εμένα και αρκετούς γνωστούς μου.
04 Οκτωβρίου, 2019
Χμμμ;
Φιλε είχες κλείσει για μιάμιση ώρα και μετά το αλλαξες?
xlm
xlm
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2