Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ψαχνοντας αναμεσα σε 2-3 γραφεια για μια κοπελα οπου να μου τραβηξει την προσοχη περισσοτερο απο αλλες κατεληξα στην Ανασταζια. Τηλεφωνακι και το ραντεβου ετοιμο για νωρης το απογευμα της Κυριακης. Η κοπελα στην ωρα της ακριβος, ντυμενη με ενα ολοσωμο φορεμα και αθλητικο παπουτσι.
Μια πολυ ομορφη νεα κοπελα, φιλακι και χωρις να χασει χρονο ρωταει που ειναι το μπανιο για να φρεσκαριστει. Μετα απο 5 λεπτακια το πολυ, βγαινει πανω σε γοβες και ενα κοκκινο baby doll Γλώσσα και ενα ομορφο χαμογελο. Δεν περιμενα κατι τετοιο και η αληθεια ειναι οτι η εικονα αυτη καταφερε να μου διεγειρει το μυαλο με αποτελεσμα να την αρπαξω και ν αρχισω να την φιλαω, δεχτηκε και ανταπεδωσε τα φιλια με παθος!! την ξαπλωσα , ανοιγει τα ποδια, τραβαει με ναζι λιγο πανω το baby doll και ... ταρααααν!!! ενα μικρο καλοσχηματισμενο ροζ μουνακι με σχετικα παχια χειλη, να μην τα χορτενεις!!Ναι! πιπα με χερι λιγακι, θα μπορουσε και καλυτερα, θα μαθει.... ειναι νεα στην δουλεια αυτη απ οτι μ ειπε ηταν η πρωτη μερα της και εγω το 2ο ραντεβου!! στο σεξ ηταν σαν να ειμαι με καποια κοπελα μου, ερωτικη, αλλα και με πινελιες προστυχιας, το δερμα της απιστευτα μαλακο, υπεροχη επιδερμιδα. αλλαξαμε πολλες στασεις χωρις να πει σε καμια δεν με βολευει Καπέλο οταν σταματησα λιγο γιατι εσταζα απο ιδρωτα , να ξεκουραστω 1-2 λεπτα , εβαλα δαχτυλα οπου σε λιγακι τρεχανε... χυμοι νεκταρ!
Εκει που μ γαμησε το μυαλο ηταν οταν εκατσε μπρουμυτα με αλαφρα επανω την μεση της και εγω απο πανω της. ετσι ηθελα να τελειωσω.... αλλα τελικα ειπα να το κανω στο στομα της και να βλεπω αυτη την ομορφη φατσουλα... οπου προς μεγαλη μου εκπληξη, τα καταπιε και μου εβγαλε την γλωσσα της χαμογελοντας ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Ενα πολυ καλο ραντεβου οπου αν αναλογιστεις οτι ηταν η πρωτη της μερα σε αυτη την ιδιαιτερη και δυκολη δουλειατοτε περνει πολλα + . Στην κουβεντουλα μετα που ειχαμε γιατι για 2η φορα δεν επαιζε απο εμενα εκεινη την μερα, θα ελεγα οτι ειναι ενα ευχαριστο κοριτσι οπου ελεγες πραγματακια, οπου επαναλαμβανω, για πρωτη μερα σε αυτη την δουλεια , ηταν μεγαλη εκπληξη για εμενα το ποσο θετικη ηταν σε ολα οσα κανει. χωρις μιζερια... μπραβο κοροτσι.
( τι απιστευτη, γλυκια φωνη ειναι αυτη στο τηλεφωνο....)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.681
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vobras, artem82, Aragorn135 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2019
Ωραίος ο φίλος μας. Σημαντικό για μία κοπέλα να τιμά τα χρήματα που παίρνει. Το video της Anastazia που ανέβηκε, όσον αφορά την εμφάνιση, σε δικαιώνει απολύτως. Αυτό που με "πέθανε" είναι το baby doll με τις γόβες. Θα τιμηθεί δεόντως το κορίτσι και σύντομα!
03 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όταν την είδα έτσι,είχα το βλέμμα του Βέγγου όταν βλέπει την γυναίκα και σηκώνεται μια κεραία απ την μέσα τσέπη απ το σακάκι. Μεγάλο χαμόγελο
12 Φεβρουαρίου, 2023
Που μπορώ να βρω την κοπέλα γιατί βλέπω είναι παλιά τα σχόλια και έχω πάθει πλάκα με τη. Περιγραφή για την κοπέλα επησση έχω δει βίντεο της που μπορώ να την βρω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3