Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δυστυχώς όμως δεν είναι και καλή. Τουλάχιστον με εμένα και βάση των δικών μου δεδομένων.
Φιλότιμη προσπάθεια αλλά μερικές φορές αυτό δεν είναι αρκετό.

Άχρωμη, άοσμη, άγευστη και
όταν λέω άχρωμη εννοώ ΑΧΡΩΜΗ είναι απολύτως άσπρη (που για εμένα δεν είναι απαραίτητα καλό)
όταν λέω άοσμη εννοώ ΑΟΣΜΗ δεν μύριζε απολύτως τίποτα ούτε καλά ούτε κακά (που για εμένα δεν είναι απαραίτητα καλό)
όταν λέω άγευστη εννοώ ΑΓΕΥΣΤΗ δεν είχα καμία απολύτως γεύση ούτε καλή ούτε κακή (που για εμένα δεν είναι απαραίτητα καλό)
Παρόλα αυτά αντιλαμβάνομαι, ότι για κάποιους άλλους τα παραπάνω θεωρούνται πλεονεκτήματα.

Από εμφάνιση δεν την λες άσχημη, αλλά ούτε θα γυρνούσες το κεφάλι στον δρόμο.
Ηλικία περίπου στα 30.
Σώμα θα έλεγα μέτριο.
Κιλά 3-4 παραπάνω από τις φωτογραφίες αλλά όλα σχεδόν στη περιοχή της κοιλιάς που σε αυτό το σημείο έχει και λίγες ραγάδες.
Κώλο πεταχτό που εμένα με εξιτάρει. Στα 4 το θέαμα ήταν σωστό.
Στήθος πως είναι οι φωτογραφίες....... αλλά καμία σχέση, πολύ μικρότερα και αρκετά πιο ώριμα.
Κοντούλα.
Μαλλί μακρύ και περιποιημένο που έδινε πόντους.

Από τεχνική, θα έλεγα μέτρια. Εάν αρχικά δεν με προβλημάτιζε η εμφάνιση, ίσως να ήμουν λιγότερο προκατειλημμένος και να περνούσα καλύτερα.
Το δυνατό της σημείο είναι το στοματικό, υγρό, βαθύ, χωρίς χέρι, αλλά και με χέρι και πολύ καλή όμως τεχνική.
Anal πολύ στενή, χωρίς να θεωρώ τον εαυτό μου θηρίο, πράγμα που δεν είναι κακό εάν είσαι εγώ. Παρόλα αυτά οι προικισμένοι μάλλον θα προβληματιστούν.
Φιλί από την αρχή με γλώσσα, χωρίς περιστολές.
Δάχτυλο χωρίς πρόβλημα παντού.
Συμμετέχει ενεργά και προσπαθεί φιλότιμα, παρόλα αυτά δεν ξέρω γιατί, αλλά εμένα δεν με γέμισε.

Τα Αγγλικά της πολύ κακά, συνεννόηση με την γλώσσα του σώματος.

Ειλικρινά δεν μπορώ να αποφασίσω εάν ήταν απλά μια μέτρια εμπειρία ή μια εμπειρία κάτω του μετρίου.
Παρόλα αυτά δεν νομίζω ότι κλαίω τα λεφτά μου, που θεωρώ ότι αυτό είναι το πραγματικό όριο του αποδεκτού για εμένα.

Εάν θα έπρεπε να προτείνω κάτι, θα έλεγα δοκιμάστε επιφυλακτικά, μήπως οφείλεται σε εμένα και στην σημερινή μου διάθεση, πράγμα που δεν το αποκλείω.
Τελικά θα έλεγα 60 ΟΧΙ και 40 ΝΑΙ.

Για το γραφείο πάντα ΑΨΟΓΟ, ποτέ δεν είχα πρόβλημα όπως και σήμερα.

Ελπίζω να βοήθησα......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
999
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2022
Τυπε κανε κανα ραπιντ γτ αοσμη αγευστη. Δεν σε βλεπω καλα.
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
18 Ιανουαρίου, 2022
Για συνάντηση του 2019 να κάνω rapid το 2022 ???
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
18 Ιανουαρίου, 2022
κανε ποτε δεν ξερεις,ειναι υπουλος πολυ αυτος ο κορονοιος,μπορει να εχει εφευρει κ καμια χρονομηχανη & να μας την πεσει κ στο παρελθον χαχαχαχαχαχχα
review reaction 3 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3