Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Call-Girls 3961
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά τη προηγούμενη αποτυχία που είχα,μιλώντας με το γραφείο σήμερα με ενημέρωσαν για αυτή τη νέα άφιξη και πως είναι ιδιαίτερα γλυκιά κοπέλα.
Μπήκα λοιπόν στο τριπακι να τη δοκιμάσω και κλειστικε ραντεβού για κέντρο Αθήνα.

Στην ώρα της και πέντε λεπτά νωρίτερα, ήρθε μικροκαμωμένη και καλοντυμένη με ένα υπέροχο χαμόγελο και πολύ γλύκα.
Επισημαίνω το πολύ γλύκα γιατί μου είχε μείνει μάλλον το άλλο ύφος της ΝΤΙΒΑΣ και καλά, και μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση η απλότητα και η γλυκύτητα της Ελένης.

Ρουμανία μεριά αλλά μιλάει Ελληνικά μια χαρά,τα είπαμε λίγο και περάσαμε στα ενδότερα.
Βυζί Μικρό αλλά φυσικό, καθαρή πολύ και περιποιημένη στα άκρα με ωραίο μανικιούρ .
Μαύρα μαλλιά και μαύρα μάτια που λέει και ο Νότης.
Στη πίπα της χρησιμοποιεί χέρι αλλά βγάζει μια αγάπη για τον Κύριο..περιποιείται με στοργή τα πάντα κάτω.
Στο σεξ το πάει και αργά και γρήγορα με πιο πολύ όμως έμφαση στο αργο,κραυγουλες και αναφωνητα πολύ ωραία όχι σαν να ακούς κασέτα.
Τελείωσα δύο φορές μια μέσα της και τη δεύτερη στη πίπα της αλλά στη σχισμή ανάμεσα στα βυζιά όπου και τις δυο με χαμόγελο μου είπε ότι νοιώθει ικανοποιήση να βλέπει τον άλλον να αδειάζει.
Χαρίζει και χρόνο καθώς έκατσε και λίγο παραπάνω.

Κάλυψε αυτή την προηγούμενη αποτυχία που είχα με το παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
8
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, TurboLover, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2019
πάλι καλά φιλαράκι γιατί διάβασα την προηγουμενη κριτική σου και τρελάθηκα λες και συνεβη σε έμενα.Μπράβο σου που έμεινες κύριος και απλά την έστειλες.Θέλει πολλά κιλα .... να μείνεις ψυχραιμος σε τέτοια παλτά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1