Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 30635
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα αναφερθώ και εγώ λοιπον στην μικρούλα αυτη.

Ραντεβού κλείσαμε στο γραφείο πάλι, ψάχνοντας για μικρούλα και ενδιαφέρον άτομο στο κομμάτι ζευγάρι.Μας πρότειναν τη Μαρίνα και απτις φωτό μπήκαμε στο να τη δοκιμάσουμε.

Αρχικά κλείσαμε για μια ώρα όπου και την κάναμε αμέσως μιαμιση μετά τα πρώτα δέκα λεπτά της συνάντησης.

Η κοπέλα ήρθε καλοντυμένη , μαύρο κοντό φόρεμα,μαύρα πέδιλα με υπέροχα περιποιημένα άκρα πάνω κάτω,σε λευκό χρώμα,πολύ καθαρή και γενικά αμέσως αντιλαμβάνεσαι μια αύρα ατόμου που περιποιείται πολύ τον εαυτό του.
Ότι βλέπαμε στις φωτό της αντικρυσαμε.

Ελληνικά καταλαβαίνει και μιλάει μια χαρά.εχει δύο διακριτικά τατουάζ που της δίνουν μια σέξυ νότα,και τίποτα υπερβολικό πάνω της. βυζάκι θα έλεγα 2.5αρι και καλοσχατισμενο, όπου η δικιά μου δε σταμάτησε να τα γλύφει.

Στα ενδότερα θα αναφερω μόνο ότι είναι ιδιαίτερα καυλιαρα και αποτι μας είπε της αρέσουν πολύ οι φάσεις σαν εμάς.το μουνακι της στενό,με χειλάκια ελαφρώς προς τα έξω,καλοσχηματισμένο,λείο απαλό και υγρό απο μόνο του απτή πρώτη στιγμή που έβαλε η δικιά μου εκεί το χέρι της να την τσεκαρει.
Στη πίπα της βάζω προσωπικά 9 γιατί είναι πολύ καλή,γλύφει και τις μπάλες γιατί όπως μου είπε αν είναι λεία εκεί του άλλου έχει πάθος να τα γλύφει όλα και της αρέσει να βλέπει την ικανοποίηση στον άλλον.
Το μουνακι της μας το έδωσε και στους δύο να το χαρούμε.εναλλαξ και ταυτοχρονα.

Στη δικιά μου πρόσφερε δύο οργασμόυς και 1 τσακωμό μαζί μου επειδή γουσταρα πολύ να τη πηδάω.Κουλ

Προσωπικά μου έβγαλε κάτι πολύ καυλωτικο,όπως στηνόταν για να τη γαμας,όπως στηνόταν για να γλύφει τη δικιά μου κτλ.

Περάσαμε πολύ καλά όλη την ώρα και αν δεν είχε μετά ήδη δουλειά θα τη κραταγαμε άλλη μισή σίγουρα, είπαμε ομως ότι σίγουρα θα κανονίσουμε ένα τετράωρο να την απολαύσουμε γιατί η συγκεκριμένη άξιζε σε όλα.
Δε μπορώ να βάλω παραπάνω βαθμολογία,αλλά ήταν ΑΨΟΓΗ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
CoupleNP
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
2.931
Πόντοι:
7.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, faflatas, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2019
χρήσιμο να ξέρουμε ότι περάσατε καλά και η απόδοσης της Μαρίνας είναι μετρήσιμη και θετική στα ζεύγη. Ίσως δοκιμαστεί, ιδιαίτερα αν πληροί τους αυστηρούς όρους καθαριότητας κι υγειϊνής.
27 Σεπτεμβρίου, 2019
Βρείτε και σε εμάς συντρόφους ρε αλάνια που να γουστάρουν να πηδιόμαστε όλοι μαζί με επαγγελματίες και μη!! Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2