Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κασκαντεριλικι που τελικα βγηκε γιατι δεν γραφει κανεις για την κοπελα παρολο που ειναι fully booked. Ηρθε με ωραια εμφανιση , καθολου τσοκαρε , προσωπο οπως το βλεπετε φρεσκο . Εκει που φοβομουνα ηταν σωμα το οποιο ειναι σφιχτο λογω ηλικιας με ωραια κατανεμημενο βαρος χωρις να ειναι skinny η χοντρη , με ωραιο σφικτο κωλι.Μονο θεμα στη κοιλια και το βυζι λιγο πεσμενο Λύπη ισως επειδη ειναι C+ μ Ηλικια αυτο που λεει το site , φοιτητρια με τελεια αγγλικα . Στον αγωνα καλη πιπα , θελει να ικανοποιησει και σε αφηνει να καθοδηγεις. Εννοειται οτι GFE φαση με βαθια φιλια στο cow και στο missionary βεντουζα πανω σου. Τελειωμα doggy Κατσικογάμης με θεαμα το σφικτο κωλι :glasses. Γενικα ευχαριστη εκπληξη Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ririkonav
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
6.271
Πόντοι:
11.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Join.f, mixalis mixoy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2019
RIRIKO δουλευεις για glamourescrots? Μονο για δαυτες γραφεις κριτικές κι όλο καλα περνας. Ο νοών νοείτω.
25 Σεπτεμβρίου, 2019
Ναι για αυτούς δουλεύω ρε τύπε μόνο που έχω μαυρίσει καμία δεκαριά από δαυτες όπως και για άλλο γραφείο που έχω γράψει άμα δεις πριν 2 βδομάδας για να μην το μαυρίσω έγραψα την κριτική στα σχόλια . Εσυ για ποιον δουλεύεις kavoura Χμμμ; ελπίζω όχι για το γραφείο που υποπτεύομαι ...
25 Σεπτεμβρίου, 2019
να μου την πει κάποιος που την πηρε και έφαγε φόλα , να το δεχτώ να με πει προμοτορα και ότι θέλει , αλλά να μου την πει κάποιος με 0 κριτικές που την Μαλακία με τις ιστορίες των άλλων είναι για Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3