Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 19 10
Call-Girls 50981
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας γραψω και εγω μερικα πραγματα για την αλεξανδρα μας της χρωσταω μια κριτικη..Λοιπον τηλ στ γραφειο το βραδυ και κλασικα η γνωστη μας αντζυ μου λεει παρε αλεξανδρα αν θες για κωλο καθως καμια απο το γραφειο δεν μου εχει δωσει μεχρι τωρα..χμμμ λεω οκ..Παω στ γνωστο χοτελ πινω τα ποτακια μου βαραει η πορταω ανοιγω και βλεπω ενα ξανθο μωρο με τακουνακια να με κοιταει να μπαινει μεσα να με φιλαει και να μου λεει θες να κατσω η να φυγω..Αυτο σε γραφειο πρωτη φορα μου συμβαινει..Ξερω γω τι να πω..Η κοπελα παντος ειναι λιγο διαφορετικη στ προσωπο ειναι γλυκια και χαριτωμενη με ωραια ματια αλλα στο σωμα ρε παιδια εχει κοιλιτσα και ψιλοανοιχτο κωλο εχει καμπυλες ειναι μπαμπατσικο το μωρο..Λεω δεν γαμιεται οκ κατσε και ξεκιναει ο αγωνας μπαινει για ντουζακι βγαινει στα μπαμ και ξεκιναει το πανηγυρι..πεφτει κατω τον παιρνει στο στομα τι φτυσιματα τι γλυψιματα τι μπαλες επαιζε πανω κατω ακουραστη..Λεω ωραια θα περασουμε σημερα..την πεταω στο κρεβατι αρχιζω και την γλυφω και εγω ενω αυτη επαιζε την κλειτοριδα της..περασμα καποτας μπαινω μεσα στα 4 σκαμπιλια που της αρεσαν τι στ πλαι τι απο πανω να χοροπηδαει αυτη να δινει πονο..τηες λεω θελω κωλο μου λεει οκ αλλα λιγο γιατι τον εχεις μεγαλο..βαζει λιγο τζελ και της τον χωνω με μανια και να ογγαει σφυροκοπημα κανα πενταλεπτο στ πλαι και τελος μεσα στην κωλαρα της..τσιγαρακι μπανακι και παιχτηκε και αλλος ενα γυρος με δυνατο κωλογαμησιι οπου εδειξε να της αρεσει τελικα και να καβλωνει επαιζε το μουνακι της φευγανε υγρα ωσπου μετα απο κανα τεταρτο εβγαε την καποτα και της εχυσα κοιλιτσα μουνακι..Λοιπον οσοι θελετε ναγαμησετε ενα μπαμπατσικο μωρο που δεν θα πει οχι τοτε ειστε εδω..οσοι ψαχνετε αγκαλιτσες φιλικια πιπινακι με μοντελε σωμα κοιταχτε αλλου..αυτα απο μενα να γαματε καλα παιδες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, kostis76, TurboLover και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού