Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 23186
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ε αυτό πρώτη φορά το βλέπω μια μουναρα να σε εξυπηρετεί σα γκεισα μπαίνω δωμάτιο στο ξενοδοχείο στη Συγγρού το μόνο κακό αυτή η ρεσεψιόν αδιάκριτη μου φαίνεται το έχω δει όχι μόνο μια φορά.Βλέπω ένα μωρό διμετρο να είναι τόσο εξυπηρετική και δοτική όσο καμία άλλη φρέσκο πράμα αν ξεψαρωσει αργότερα δε ξέρω αλλά αυτή τη συμμετοχή να δείχνει ότι της αρέσει αυτό που κάνει τελεία πίπα φιλί οργασμικη στάσεις διάφορες προσαρμογή σε ότι και όσο θέλεις δε μπορώ να πω πολλά το μόνο ότι η μιάμιση ώρα δε φτάνει η χαμηλή περιοχή της την εγλυψα τόσο που ήθελα ένα ολόκληρο βράδυ το ανάποδο καου γκερλ που σου τον ξεριζωνει στη κυριολεξία ατελείωτα φιλιά σα να είναι η κοπέλα σου και το μόνο κακό σε μένα ήταν ότι είχαν προηγηθεί δύο γύροι με το 21χρονο τη Γκρετα από άλλο γραφείο που με ρούφηξε και δεν είχα να δώσω 53 μαιων σε 4 ώρες 3φορές ναι 4 με τίποτα αυτό όμως ήταν και το συν δε πειράζει που δε τελείωσα 4η φορά γιατί απλά το ξεμουνιασα το μωρό έβγαλα καινούριες τεχνικές και τελικά το έβγαλα οφ το μωρό τι μαμά έλεγε συνέχεια και ήθελε να πάει για φαγητό.Λοιπόν αν ξέχασα κάτι δε πειράζει όσοι πιστοί προσέλθετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
195
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, mick11, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού