Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως τα λέει ο τίτλος!! Φτάνω στο ξενοδοχείο στέλνω μήνυμα έρχεται το νούμερο και φεύγω!! Επικοινωνία με τον άγγελο αυτή την φορά αλλά και πάλι τέλεια συνεννόηση μπαμ μπαμ με λίγα μηνύματα!! Φτάνω στην πόρτα, χτυπάω ανοίγει όπως και πιο παλιές κριτικές πίσω από την πόρτα μπαίνω και βλέπω την γυναίκα τον φωτογραφιών και πιο όμορφη από κοντά!! Με υποδέχτηκε με τακουνάκια και ωραία εσώρουχα!!! Κοντούλα πετιτ σώμα και σφιχτό. Μπαίνω για ντουζάκι και βγαίνω και με περιμένει, ζητάω νεράκι μου το δίνει και καθόμαστε στο κρεβάτι, ξεκινάει το παιχνίδι φιλάκια γλυξιματακια που τα κάνει παντού και κατεβαίνει κάτω!! Εντάξει εκεί τα είδα όλα!!! Φακ φεις και ντιπ ανελέητο και πόνο μόνη της.Το γούσταρε αυτό που έκανε και φαινότανε, από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει, ΦΟΒΕΡΗ μόνιμο Φεις φακ και τελείωμα εκεί!! Μπαίνω μέσα για μπανακι, βγαίνω καλό σοσιαλ και δεύτερη γύρα και καλή!! πολλές στάσεις και με πόνο πολύ αντέχει πολύ στο σφυροκόπημα και γουστάρει και η ίδια!! Τέλειο αυτή από πάνω σε ανάποδη φάση στα τέσσερα και εγώ ξαπλωμένος!! Τελειώνω λίγο σοσιαλ στο κρεβατάκι άνοιξε και αιρκοντίσιον γιατί ζεσταθήκαμε και μέσα για ντουζάκι και βγαίνω ετοιμάζομαι πάλι λίγο σοσιαλ και φεύγω!! Τέλεια συνάντηση και φοβέρες υπηρεσίες!! Θα ξανά πάω σίγουρα στα κοντά!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
123
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, doc_lin, logas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού