Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 18 10
Call-Girls 25812
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
2η προσπάθεια να ανέβει η κριτική , η 1η έφυγε στο υπερπέραν, αναρωτιέμαι γιατίΧμμμ;. Μετά από τις τελευταίες συνεχόμενες ατυχίες και κατόπιν της πρότασης της Νικόλ που με τόση σιγουριά πρότεινε την Margo (την ευχαριστώ για αυτό)όπου είχα μια πολύ δυνατή συνεύρεση. Η κοπέλα είναι τούμπανο και αξίζει όσο τίποτα άλλο. όσον αφορά την εμφάνιση, είναι ακριβώς όπως τις φωτογραφίες της. Μηδέν Photoshop συνεπώς ότι βλέπετε , εμφανίζεται! εγώ την βρήκα ομορφότερη από κοντά και μάλλον ψηλότερη Χμμμ; είναι ευγενέστατη , διακριτικά βαμμένη , με ωραία εσώρουχα για 1η εντύπωση. Φιλιά με το καλησπέρα , βαθιά με γλώσσα και βλέμμα που σε προδιαθέτει για πολλά. πίπα αριστουργιματική με πέρασμα γλώσσας από παντού. δάκτυλα δέχεται και θέλει , χωρίς βάναυσες κινήσεις και στο σεξ αντέχει και θέλει δυνατές καταστάσεις. Ακολουθεί όσο θέλεις, αλλάζει στάσεις , μπορείτε να βρείτε καινούργια πράγματα μαζί της Κατσικογάμης, ιδίως από πάνω τα 'σπάει" και είναι υπερθέαμα Ναι! Το δείχνει όταν το ευχαριστιέται με έντονες κραυγούλες και έρχεται σε οργασμό με μικρούς σπασμούς (ή υποκρίνεται τα πάντα φυσικά φυσικά...Προσκύνημα). Στο διάλειμμα μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ , το οποίο ήταν πολύ χαλαρωτικό και κατόπιν ζήτησης μου το επανέλαβε ξανα στο τέλος χωρίς καμιά αντίρρηση και ήταν τέλειο. δηλώνει Μοσχοβίτισα και economist (psssss Μαλακία)και γενικώς είναι λιγομίλητη. σε μερικούς αυτό μπορεί να τους χαλάσει γιατί δεν σπάει άμεσα ο πάγος , εγώ το βρήκα πολύ επαγγελματικό ιδίως μετά από αυτή την απόδοση. Είναι γυναίκα που ξέρει τι κάνει και δεν θα σε αφήσει παραπονεμένο. μην την χάσετε!

Υ.Σ: μπράβο στο γραφείο για την Margo , αλλά νομίζω ότι για την συγκεκριμένη , τέτοιο δωμάτιο με 2 μονά κρεβάτια δεν της αρμόζει. Νομίζω ότι πρέπει να αλλάξουν το ξενοδοχείο γενικότερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.406
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού