Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 25722
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σας κύριοι !
Μετά από μια ακυρώσει ραντεβού κλεισμένο πρωινή ώρα 9 το πρωί βρέθηκα σε μια κατάσταση να ψάχνω για κοπέλα.Καμια από τις κοπέλες που είχα πάει παλιότερα διαθέσιμη πάνω που πίστεβα πως θα πάω κουβα θυμήθηκα την christy παίρνω τηλ μου το κλίνει και εκεί πίστεψα πως θα πάω Κούβα με το πουλί στο χέρι μέσα σε ένα λεπτό μου κάνει αναπάντητη την παίρνω και κανονίζουμε σε μια ώρα στο μπιλ.Εφτασε με μια μικρή καθυστέρηση αλλά την δικαιολογο λόγο ότι ήταν πολύ γρήγορο κλείσιμο του ραντεβού ..!! Φτάνει το κορίτσι όντως πρώτη εντύπωση δεν είναι πρόσωπο μοντέλου είναι ένα καθημερινό ρωσικό ορίτζιναλ , ακμή δεν είδα η μάλλον δεν πρόσεξα όπως και να έχει μόλις έβγαλε το φορεματακι της και είδα την πίσω κίνηση τα ξέχασα όλα τα λεγόμενα άλλον συναδέλφων που μου τριγυρνάγαν στο μυαλό μου ! Ευγενική και όχι τόσο ομιλιτικη στην αρχή σαν να πας πρώτη φορά με την Άντζελα ραντεβού οποίος την ξέρει καταλαβαίνει τι εννοώ .. Ξεκίνημα με γλωσσόφιλα κατεβαίνω για γλύψιμο ούτε που θυμάμαι πόση ώρα την εγλυφα πολύ ωραίο μουνακι και αρκετά υγρό σειρά της τώρα! Πίπα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο δηλαδή μην περίμενετε πίπα όπως Μαρίας , μαρίνας κλπ απλή πίπα που αξίζει όμως δάχτυλα όντως δεν θέλει και οκ το σέβομαι αυτό μην σας ενοχλεί ίσα ίσα σας δείχνει οτι προσέχει τον εαυτό της και την υγεία της !! Κατάθεση στο στόμα της όπου πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε ! Αραγμα λίγο κουβέντα και μετά από λίγο ώρα για γαμιση λίγο πίπα πάλι και έτοιμος πρώτα από πάνω που έδωσε πόνο αλλάξαμε ενδιάμεσα κάποιες στάσεις και μετά η ώρα του παιδιού στα τέσσερα και όλο το τέλος ερχόταν και όλο κρατιόμουν μέχρι που δεν άντεξα και τελείωσα στο στόμα της !! Το σεξ είναι το δυνατό της σημείο γιατί δεν βαριέται και αυτό που θα με κάνει κάποια στιγμή να την συναντήσω πάλι

Καλα γαμησια !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
726
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, heartbeat, logas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού