Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 25801
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο πολυ μελετη των κριτικων και των σχολιων που αφορουν την κοπελλα , και παρολο που δεν συνηθιζω τα ραντεβου με ανεξαρτητες προγραμματισα την συναντηση αυτη με την ελπιδα να ζησω μια amateur κυριως
εμπειρια με μια next door υπαρξη.
Η τελευταια κριτικη που δημοσιευτηκε προς στιγμη με αποθάρρυνε αλλα ειπα δε γαμιεται ισωσ κατι καλο βγει....
Η συναντηση εγινε σε ξενοδοχειο υστερα απο σχετικα ευκολη συννενοηση .
Δεν καθυστερησε καθολου στο ραντεβου αλλα και εγω οπως και ο fistikoulis μαλλον απογοητευτικα ανοιγοντας την πορτα .
Κατ αρχην η αμφιεση της ηταν αλητοτουριστριας της δεκαετιας 70-80. Και παει στο καλο αυτο αλλα οι φωτο που εχει αναρτησει στο νημα της δεν αποπνεουν την ιδια αυρα με αυτο που βλεπεις στην πραγματικοτητα . Προσγειωση ανωμαλη ! Ενταξει εχει καλη συμπεριφορα , χαμογελαστη και δεκτικη αλλα τουλαχιστον οπως τα εχω εγω στο μυαλο μου αυτη την αμφιεση θα την αποδεχομουν μονο απο μοντελλε υπερμουναρα η οποια και μονο με το κορμι της θα με εφτιαχνε για τα περαιτερω. Αυτοι που μιλησαν για χωριατικο στυλ εχουν δικιο . Το προσωπο εχει καποια ακμη η οποια με λιγη καλη θεληση ξεπερνιεται αλλα προειδοποιω οτι οσοι θελετε φτιαξιματα
make up και τα συναφη δεν θα τα βρειτε . Πιθανοτατα ουτε και ο γκομενος της . Ακατεργαστο στυλ με απλα ελληνικα . Το κορμι της ειναι πιο γεματο απο αυτο που λεμε "με πιασιματα" . Δεν την λες χοντρη , κοπελλαρα ειναι , αλλα αν ειχε και 3 κιλα λιγοτερα και παλι θα ειχε πιασιματα και θα της πηγαινε και καλυτερα . Την κρατησα εντελλει διοτι δεν προλαβαινα να καλεσω καποια αλλη αλλα και γιατι η συμπεριφορα της ηταν χωρις τουπε , προσγειωμενη οποτε σκεφτηκα να χαλαλισω το 80αρι .
Καθαρη , εκανε το μπανιο της και ηρθε κοντα μου , φιλια ανευ ορων και περιορισμων , προσπαθησα και εγω να μπω στο κλιμα , αρχισαμε να ζεσταινονται τα πραγματα , αλλα η χαριστικη βολη ηρθε με την αρνηση να δεχτει και το παραμικρο δαχτυλιασμα . Αυτο εμενα με χαλαει πολυ και μου ριχνει το ηθικο ( και μαζι και κατι αλλο ). Μην βλεποντας προκοπη την εβαλα να μου παρει πιπα τελειωσα στο στομα της και το ραντεβου ελαβε τελος προωρα . Πληρωσα κανονικα ,την αποχαιρετησα και συνεχισα την ημερα μου γνωριζοντας οτι στην ζωη συμβαινουν και αυτα . Ας ελπισουμε οτι το επομενο ραντεβου θα το ευχαριστηθω περισσοτερο . Ημουν οσο ποιο αντικειμενικος και δικαιος μπορουσα αλλα ετσι και αλλιως το γαμησι ειναι υποκειμενικη υποθεση οπως ολοι γνωριζουμε.........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.497
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, T-DRIVER, LanciaRallye037 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Ωραία κριτική!Καπέλο
V
vobras
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Καλή κριτική για τον αναγνώστη.
17 Σεπτεμβρίου, 2019
κ λιγα λες, συμφωνω συναγωνιστη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3