Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Call-Girls 5119
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επεισοδιακή μέρα , έγινε το συγκεκριμένο ραντεβού. Μετά από ακύρωση από την κοπέλα που ήθελα και στο καπάκι 2η ακύρωση από την "αντικαταστάτρια" της , το ότι βρέθηκε η Lina διαθέσιμη την συγκεκριμένη ώρα ήταν μάλλον θέμα τύχης και όχι επιλογής μου. Η κοπέλα είναι πάρα πολύ ευγενική , περιποιημένη με ωραία νύχια και ντύσιμο (ωραίο νεγκλιζέ μπλε στο οποίο διαγράφεται το κορμί της)και προσπαθεί από την 1η στιγμή να σε περιποιηθεί.Είναι περίπου στο 1,6 με ωραίο πρόσωπο (το γενικότερο σύνολο δεν είναι κάτι ιδιαίτερο όμως) μάτια και τσιμπουκοχειλάρες (όπως αναφέρει και ο συνάδελφοςΜεγάλο χαμόγελο)μάλλον πειραγμένες αλλά χωρίς τρελές υπερβολές. Δυστυχώς κατά εμένα οι τσιμπουκοχειλάρες δεν χρησιμοποιούνται καταλλήλως γιατί η πίπα είναι όκ αλλά με λίγο χέρι το οποίο ναι μεν το βγάζει όταν της το πεις , αλλά Deep throat με την καμία.ούτε κατά διάνοια που λέμε. κυρίως στα ψηλά ψηλά ασχολείται αν και κάνει προσπάθειες με κλειστά μάτια (χωρίς να το'χει, επίσης στις μπάλες δεν είδα να ορμά).Το στήθος εμένα δεν μου άρεσε καθόλου και δεν βλέπω να το αναφέρει κανείς!!! το βρήκα πεσμένο και αντιαισθητικό. Τα αγγλικά της είναι καλά ,μιλάει πολύ και χαρούμενα αλλά αν δεν κάνεις κίνηση , εννοείται ότι θα μιλά σε όλο το ραντεβού. δάκτυλα δέχεται , με προσοχή όμως και μουσκεύει γρήγορα χωρίς ζελέδια και τέτοια. στα Κατσικογάμης τον έφαγε καλά με 2-3 χαστουκάκια στο κωλαράκι το οποίο είναι οκ. Δεν θέλει έντονους ρυθμούς και αγριάδες πάντως και μου το είπε στο 2 ηχηρόΧμμμ; μπατσάκι. Δεν έχω παράπονο αλλά δεν θα ξαναπάρω αν και για τα 30" που έμεινα ήταν όλα οκ και τα άξιζε τα λεφτά της.

Υ.Σ: παίδες επειδή εδώ γράφουμε κριτικές και όχι τα κατορθώματα μας , καλό θα είναι όλοι μας να κάνουμε καλύτερες περιγραφές στην εμφάνιση , σώμα και επιδόσεις των CG. τουλάχιστον να γνωρίζουμε που κινείται η κάθε μία (PSE ή όχι κ.ο.κ)και τι θα δούμε τελικά γιατί τα Photoshop δίνουν και παίρνουν , ιδίως τώρα τελευταία το έχουν τερματίσει.!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
150
Likes:
12.543
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, GALLAS και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού