Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 19 10
Call-Girls 50855
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κορίτσι είναι ένα δυνατό κομμάτι στο σεξ άνετη με χιούμορ και δίνει πολλά έχει διάθεση όπως και ο πρώτος γύρος ξεκινάει με φουλ γλωσοφιλα ρόγες κάγκελο και χαμηλά τεράστια χείλη πράγμα που λες είναι μουναρα δε πρόλαβα όμως να αλλάξω στάσεις και με ένα βαθύ τσιμπούκι τελείωσα στο λαρύγγι της μέχρι εδώ άριστα μετά από ένα μικρό σοσιαλ αρχίζω πάλι γλύψιμο στις ρόγες και κατέβηκα χαμηλά τι κλειτορίδα Παιδί μου μια ώρα να τη γλύφεις όμως έπρεπε να σφυροκόπησω και γω ξεκίνησα στα 4 αλλά δε καταλαβαινε τίποτα εδώ όμως εντόπισα ένα μείον ότι πρέπει να χάσει οπωσδήποτε κιλά για να είναι πιο σέξυ μετά γύρισα σε ιεραποστολικό αλλά ιδρωνα και δεν της άρεσε πράγμα που μου το έδειξε εμφανώς με αποτέλεσμα να μου πέσει λίγο άγχος και με την ώρα αυτό όμως που δε μου άρεσε καθόλου στο45λεπτο σηκώθηκε αμέσως για μπάνιο σα να είχε τελειωσει η ώρα εντάξει τη συγχωρώ λόγω πρώτου γύρου και λίγο και γω με το άγχος να τελειώσω γρήγορα Αυτά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
195
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, muffer35, Dirty69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2019
σίγουρα με τέτοια σύνταξη προτάσεων την κριτική την έγραψε ο αντιπρόεδρος του εδεσσαϊκού ΚουλΚουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1