Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη το απόγευμα στη Νikol σε γνωστό hotel στο Βαρδαρη.Το δωμάτιο που μένει η Nikol είναι μικρό κ το κρεβάτι δεν είναι καν διπλό!Ας το κοιτάξει αυτό το γραφείο γιατί δεν είναι κ ότι καλύτερο για τον πελάτη!Η Νιkol τώρα είναι ένα καυλιαρικο μωρό που θέλει να περάσεις καλά στο δωμάτιο.Στα της εμφάνισης-επικοινωνιας τα έχει γράψει πολύ σωστά ο dracoumel στην κριτική του.Το μωρό μου είπε ότι ζει στο Sochi της Ρωσίας.Στα του sex τώρα δίνει φουλ γλωσσοφιλα κ στην σπάτουλα δέχεται δαχτυλιασμα παντού.Εχει ωραίο μουνακι για γλείψιμο καθαρο κ έπαιξε πολύ σπάτουλα.Στην πιπα γλείφει πιο πολύ τον πουτσοκεφαλο κ δεν κάνει dt σε γυμνό dick! Όταν όμως έβαλε τον σκούφο έκανε! Παραξενο!!!Κανει επίσης κ καραμπαλινκ!Σε στάση cowgirl τον καρφωνε βαθιά κ έβγαζε πάθος κ καυλα!Στο doggy style το κωλαράκι της είναι για πολύ σκίσιμο!Δέχεται spanking αλλά όχι δυνατά γατί δεν ήθελε να ακούγεται εκτός δωματίου.Γουστάρει το σφυροκοπημα χωρις γκρίνιες.Εκεί που μου τα χάλασε ήταν όταν πήγα να της τα ρίξω στην μάπα μου ζήτησε 20€ extra ενώ το cif το γράφει ως standard στις υπηρεσίες της χωρίς χρέωση!Aς το κοιτάξει κ αυτό το γραφείο!Αnyway τα ριξα στα βυζάκια της.Εν κατακλείδι η Nikol είναι ωραίο,καυλιαρικο μωρό κ περνάς πολύ καλά μαζί της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.791
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού