Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την παρασκευή που τα λέγαμε με τον κολλητό μου, πιάσαμε πάλι την κουβέντα για τα call-girls. Μου είπε λοιπόν για την Bianca, την εμπειρία που είχε μαζί της και προσπάθησε να με πείσει να την δοκιμάσω και εγώ.
Για την ώρα το ξέχασα αλλά την επόμενη μέρα σκέφτηκα να δοκιμάσω μαζί της αφού ο κολλητός μου είναι εγγύηση σε αυτά.
Πήρα λοιπόν το γραφείο τηλέφωνο και κανόνισα το ραντεβού.
Από την πρώτη στιγμή η κοπέλα έδωσε άριστη εντύπωση. Στο πρόσωπο της βλέπεις αυτοπεποίθηση, στα μάτια της ζωντάνια, το χαμόγελό της υπόσχεται οτι θα περάσεις καλά. Το κορίτσι είναι ακριβός όπως φαίνεται στις φωτογραφίες, το σώμα της είναι τέλειο και πάνω απ'ολα είναι πεντακάθαρη.
Αρχίσαμε λοιπόν την κουβέντα και ήταν ευχάριστη αφού ξέρει και τα αγγλικά. Μάλλον κατάλαβε όμως ότι δεν ήθελα να μιλάω και άρχισε τα χάδια και τα φιλιά σε όλο το σώμα.
Η Bianca έχει πραγματικό ταλέντο στο σεξ και ξέρει να σε κάνει να νιώθεις σαν να είσαι με τη κοπέλα σου.
Εξαιρετική πίπα, τέτοια που δεν θέλεις να συνεχίσει για πολύ γιατί μπορεί να χύσεις. Άριστη στο να παίρνει πρωτοβουλίες δίνοντας την εντύπωση ότι εκείνη γουστάρει περισσότερο και από εσένα το γαμήσι. Δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις και το κορμί της είναι πραγματικά ένα εργαλείο ηδονής που αν το δοκιμάσει κανείς καταλαβαίνει ότι τέτοιες γυναίκες αξίζει πραγματικά κανείς να τις πληρώνει για τις υπηρεσίες που παρέχουν. Από τα βογγητά της και μόνο έχυσα την πρώτη φορά και φυσικά είχαμε και δεύτερο γύρο στον οποίο η απόδοσή της ήταν άριστη όπως και στον πρωτο.
Ήταν λοιπόν μια σωστή επένδυση η Bianca. Θα την πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν μια αξέχαστη εμπειρία με γυναίκα που πραγματικά ξέρει να προσφέρει ηδονή!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ark153, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού