Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 35959
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και δεν εχω καποιο ιδιαιτερο κόλλημα με τις MILF, η Nina μου ειχε τραβηξει το ενδιαφερον από τοτε που εμφανιστηκε η πρωτη κριτικη της (many thanks & respect to Jack S Καπέλο).
Πριν λιγες μερες, καταφερα να την συναντησω και εμεινα πραγματικα αφωνος απο την εμπειρια Ναι!

+ + +
+ ΤΟΥ-ΜΠΑ-ΝΟ σωμα που ξεχυλιζει από καμπυλες και σεξουαλικοτητα (best of Poland Έρωτας)
+ Γλυκο προσωπο, και υπεροχα ματια
+ Τρομερη διαθεση για σεξ, ειδικα στο anal Ναι! Η Nina ίναι προθυμη να σε ευχαριστησει, αλλα κανει ότι
μπορει για να ευχαριστηθει και αυτή, και όταν τα καταφερνει το αποτελεσμα είναι spectacular Προσκύνημα !!!

- - -
- Περιμενει την ευκαιρια να σε χρεωσει extras (εδώ μου θυμησε την συμπαικτρια της την Nadia).
- Εχει μια καθαρα επαγγελματικη προσεγγιση στην διαδικασια της συναντησης (αλλα, από την στιγμη που
μεσολαβει μια χρηματικη συναλλαγη, αυτή η συμπεριφορα θα μπορουσε να θεωρηθει απλα τιμια).
- Αν δεν κανει γυμναστικη, σε λιγο καιρο θα εχει προβλημα.

Γενικα, η Nina είναι η περιπτωση που με κανει να θελω να κολλησω την καταληξη «-ΑΡΑ» σε κάθε λεξη που μου ερχεται στο μυαλο για να την περιγραψω. Γυναικαρα, κορμαρα, ματαρες, βυζαρες, μπουταρες, με λιγα λογια μουνΑΡΑ.

Η Nina αποδειχθηκε μια ονειρικη MILF για μενα την πρωτη φορα που την συναντησα και φυσικα ανυπομονω να την ξανασυναντησω.

ΥΓ. Όπως ολοι γνωριζουμε, αυτου του ειδους οι δραστηριοτητες επηρεαζονται από διαφορους παραγοντες (χημεια, υγρασια, θερμοκρασια, χρονοτοπικες συντενταγμενες, …) οποτε οι εμπειριες του κάθε συναγωνιστη θα είναι αναποφευκτα διαφορετικες Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
JohnC
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, hornyasfuck, mick11 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2019
Την περασμένη Παρασκευή πρέπει να ήταν Penarubia με το άλλο το ξανθό το μικρό.

Δυνατά μουνιά και τα 2!

Έρωτας
T
Titlover69
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1