Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειπα και εγω να γραψω μια κριτική για πρωτη φορα.Αν και οσο σκέφτομαι την συναντηση τρεμουν τα ποδια μου.Ηλιανα λοιπον ηρθε σε γνωστο μερος τις παραλιακής ακριβως στην ωρα της. ακρως περιποιημενη και μεσα σε πολυ καλη διαθεση.τρελες ποδαρες μαγκες μου. ειχα
να μείνω κοκαλο απο ποδογυρο πολυ καιρο.καυτό σορτακι και μια κωλαρα που δεν εχετε ξαναδεί ουτε ο Mente Fuerte ουτε και ο caliente δεν εχουν δει για τετοια κωλαρα μιλαμε.ο πρωτος γυρος τελειωσε γρηγορα σχετικα γιατι η καυλο φατσα με έφτιαξε πολυ εγκεφαλικα .ενα διάλειμμα να συνέλθω απο αυτο το εγκεφαλικο κυμα .ειναι ευδιαθετη και το δείχνει .Στον δεύτερο γύρο ηθελα να την πηδηξω με θεα τι αλλο ... η γυναικα ειναι καυλα και γουστάρει να σε βλεπει να σε φτιαχνει με το σωμα τις δυστιχος ομως απο αυτο που εβλεπα ηξερα οτι δεν θα τα καταφερνα για πολυ και μου γυρναει και μου προσφέρει μια αργη πιπα με φουλ περιποίηση κα αρκετο δαχτυλιασμα απο πλευρας μου και αποκορύφωμα το deep throat.απο τις ωραιότερες εμπειρίες μου αυτη η κοπελα σε ξελογιαζει ειναι για δυνατους παίχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gnnakos, hornyasfuck, kwstasxat και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Πιστεύω είναι καθαρή σύμπτωση πως τα κορίτσια αυτού του γραφείου - όπως και του προηγούμενου που διαδέχθηκε - παίρνουν κριτικές κατ' επανάληψη από "πρωτάρηδες" στο site και όλοι γράφουν παπάδες! Ρε μάγκες κάποια κορίτσια είναι καύλες, άλλα πάλι δεν κάνουν ούτε για καθαρίστριες, αλλά μη μας περνάτε για βόδια. Καλό το promotion αλλά όχι το δούλεμα
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου καλε καλε μου φιλε δεν ξερω σε τι αναφέρεσαι.δηλαδη ενα νεο μελος δεν μπορει να κανει κριτικη.μαλλον εισαι λατρης τον σεναριον και το Net Flix.και απο τι αναφέρεσαι και σε βοδια εισαι και τσοπάνης.
25 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

από την απαντηση παντως ως την κριτικη άλλος άνθρωπος μιλαμε ελληνομαθεια με αριστα!Προσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3