Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ροζαλία είναι μία μικροκαμωμένη άπειρη έφηβη κοπέλα. Έφηβη γιατί μπορεί η ηλικία της να είναι λίγο πάνω από τα 20 η συμπεριφορά της σε παραπέμπει σε πολύ μικρότερη κοπελίτσα. Είναι μικρόσωμη και αρκετά αδύνατη. Ο σωματότυπος της αλλά και η συμπεριφορά της σε παραπέμπει στην Ξένια https://www.bourdela.com/call-girls/girls/xenia3-athensgirlsnetwork/ στο ξεκίνημα της. Αν μου έλεγε ότι είναι αδερφή της θα την πίστευα.
Όσον αφορά τη συμπεριφορά της είναι δοτική σε όλα, δεν λέει όχι σε τίποτα, έχει κάποια ανεπτυγμένα ταλέντα όπως η πίπα της αλλά δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες και είναι φυσικό αφού δεν έχει κάνει χιλιόμετρα.
Ενοχλητικά ήταν τα πολλά τηλέφωνα της που ευτυχώς δεν απάντησε αν και ψιλοκοβόταν. Ευτυχώς στο κουδούνισμα είχε βάλει μια ευχάριστη μουσικούλα που έκανε υπόκρουση.
Είχα στα σχέδια μου να το πάω και στο πρωκτικό αλλά το ανέβαλλα. Ο λόγος είναι ότι διαπίστωσα ότι αυτή δεν θα το απολάμβανε και επιπλέον η κωλοτρυπίδα της είναι τόσο αδούλευτη που με το ζόρι μπήκε το δάχτυλο μου.
Αν ήμουν από αυτούς που τους αρέσουν οι σφιχτές κωλοτρυπίδες και οι μικροί κώλοι θα προγραμμάτιζα το επόμενο ραντεβού αλλά θα έλεγα στο γραφείο ώστε να έρθει προετοιμασμένη και θα έπαιρνα και τζελ μαζί μου γιατί η μικρή δεν χρησιμοποιεί και χωρίς αυτό δεν είμαι βέβαιος ότι μπορεί να γίνει η δουλειά. Φυσικά αν ήμουν μεγαλοτσουτσουνος θα απέφευγα αυτό το σοδομισμό για το μέλλον που φαντάζομαι ότι θα είναι πιο δουλεμένη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
354
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, linear, magicgirls.tv και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2019
Θα μπορούσες να μ'ενημερώσεις σχετικά με το κόστος ;;
05 Σεπτεμβρίου, 2019
Στο προφιλ της γράφει ότι μιλάει τουρκικά. ..κατάλαβες τι προέλευσης μπορεί να είναι ...?
11 Σεπτεμβρίου, 2019
μεχρι να την παρει χαμπαρι ο mimis69 και να την ξεχειλωσει...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3