Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
συνεννόηση με το γραφείο οπως πάντα πολύ καλή. Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο κορμί μοντελε με ωραίο μαύρισμα και ωραίο δέρμα. Στο πρόσωπο δεν είναι όπως τις φωτογραφίες, νομίζω πως ήρθε εντός αβαφτη.
Από την αρχή κάτι δεν μου καθόταν καλά στη συμπεριφορά της , ενώ περίμενα να αλαξει , κράταγα το κινητό να το χαμήλωσω να.μην μας ενόχληση και κάνει μια απότομη κίνηση να δει την κάνω και κοίτα την οθόνη μου . λέω από μέσα μου Ε αιστοδιαλο..... μετ άρχισε να μου λέει ότι ήθελε να κάνει τσιγάρο εαν και το έχει κόψει... της είπα ότι τώρα δεν έχει τσιγάρο, μετά άμα θέλει. Μετά άρχισε να μιλάει ακατάπαυστα και τις είπα ότι μιλάει πολύ. Πριν την πίπα με ψεκάσει με αντισηπτικό, δεν το βρίσκω κακο αλλα ο τρόπος της ήταν ντακαβλε. Στο γαμησει ποναγε και ήθελα πιο αργά.Χμμμ;

εντέλει μόλις τελείωσα την πρώτη φορά της είπα ότι τελειώσαμε και να φύγει, είχα ξενερώσει εντελώς. με ρώτησε για τι να φύγει και της είπα ότι ηθελα ένα κορίτσι να με χαλαρώσει και αυτή μόνο αυτό δεν έκανε.

Γενικά από το γκλάμουρ είχα καλέ περιπτώσεις ζ αλλα αυτο το κορίτσι δεν κάνει για αυτή τη δουλειά .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gousgoun
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
932
Πόντοι:
6.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Mounokwlaraki, eridon1877 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού