Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 30759
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από τις κριτικές που διάβασα για τη συγκεκριμένη κοπέλα ήρθε η ώρα να τεστάρω και εγώ το συγκεκριμένο μωρό από εμφάνιση πάνω κάτω ότι γράφουν οι προηγούμενοι petit μωρό με στήθος μικρό αλλά ταιριάζει πολύ στο υπόλοιπο σύνολο κ******* πεταχτο το οποίο ξέρει να κουναει και ένα πρόσωπο που δεν σε ξετρελαίνει αλλά δεν είναι και αδιάφορο... Μπήκε μέσα λοιπόν με πολύ θετική αύρα χωρίς πολλά πολλά φιλάκι πεταχτό και με τη μία για μπάνιο... βγαίνοντας η κοπέλα άλλαξε κυριολεκτικά πρόσωπο χώθηκε στη μάχη χωρίς μά και μου και έκανε τα πάντα για να περάσω όμορφα πιπα αρκετά καλή με περιποίηση σχεδόν παντού και όταν άλλαξαν οι ρόλοι δηλαδή ξεκίνησα εγώ να την περιποιούμαι πραγματικά ο νιαγάρας ήταν στο κρεβάτι μου.... Στάσεις τα πάντα όλα γουστάρει αρκετά θα έλεγα λίγο πιο άγρια φάση μία από τις καλύτερες στιγμές αυτό το προκλητικό κ******* στα τέσσερα και η μικρή πραγματικά να δίνω σεμινάριο υπάκουης γυναίκας.... Παρόλο του ότι πέρασα πάρα πάρα πολύ καλά δεν ξέρω αν θα την ξανά έπαιρνα λόγω του ότι δεν είχα κάτι διαφορετικό η καλύτερο από άλλες κοπέλες... Αυτά από μένα να περνάτε καλά και να πηδάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.738
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, Perier45, GALLAS και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού