Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21076
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ίσως αν τα πάρεις με γνωμονα το θέμα τσόντα, να είναι ότι καλητερο έχω πάρει μέχρι στιγμής στη ζωή μου.

Ξέρω έχουν γραφτεί για τη συγκεκριμένη αλλά θα της γράψω γιατί το αξίζει με τα 1000 η κοπέλα αυτή.

Θα ξεκινήσω με το ότι την έχω ζιτησει 3 φορές και ήταν και τις 3 μη διαθέσιμη, τελικα χτες μου έκατσε.
Μίλησα με το γραφείο και με ενημέρωσαν πως μπορεί να είναι στο Μεταξουργείο την ώρα που την ήθελα, όπως και έγινε, χωρίς καθυστέρηση.
Είχα ζιτησει εξαρχής μιάμιση ώρα καθώς ήξερα πως πρόκειται για εργαλειο.
Επίσης είχα ζιτησει να έχει μαζί της toys το οποίο ενημερώθηκα πως τα κουβαλάει πάντα μαζί της!

Στην ώρα του ραντεβού λοιπόν έρχεται με 10 λεπτά καθυστέρηση, χτύπημα πόρτα τσαμπουκαλεμενο.Ανοιγω πόρτα, και πριν πω τη πρώτη λέξη με κοζαρει/αγκαλιά/γλωσοφιλο.Εμμμμ

Μαύρο τσίτα φόρεμα, 12 Πόντα μαύρα σίγουρα που μαυτα ανέβηκε πάνω ,μαλλί ίσιο και ωραίο ξανθό,και αποτι διαπίστωσα 1 λεπτο ακριβώς αργότερα ξεβρακωτη τελειως.

Η κοπέλα έχει τον αέρα του ξέρει απόλυτα τι κάνει,που είναι,πόσο καλά το κάνει, τα θετικά και τα αρνητικά της.Ειναι μαγκακι τσαμπουκας και φενετε.

Πέρασε μέσα με δύο τσάντες,μια την τσάντα της μαύρη δερμάτινη και μια νάιλον που εκεί μέσα είχε δύο στολές και δοντητες και δύο ταπες.Γλώσσα

Ατριχη με κορμί δεν το λες γυμνασμενο,αλλά θυλικο, τέρμα πρόστυχη σε στησίματα και ανωμαλοφατσα στο ύφος, βρίζει όταν πρέπει εκεί που πρέπει.

Πίπα δεν τρελάθηκα καθώς ήταν στο γρήγορο mode αλλά βυθίσματα και πνιξηματα από μόνη της, γλείφει τα πάντα κάτω με όρεξη και μου σήκωνε και τα πόδια να χώνεται πιο βαθια.
Όσο και να ήθελα να κρατηθώ εκεί ήρθε το 1το τέλος,όπου έγινε πάνω μου αλλά μου λέει κάτσε να σε δοκιμάσω και με το δάχτυλο της πήρε μια γεύση γελώντας.Ντροπή

Κάτσαμε εκεί ένα τεταρτακι λίγο μιλώντας,μου είπε πως γουστάρει πολύ το σεξ σε όλες τις μορφές,ζιτησε μια μπύρα και μου είπε να πάει να κάνει μπάνιο,να είναι η μπύρα εκεί όταν βγει,να παω να κάνω εγώ και να έρθω να την γαμησω γιατί δε μπορεί αν δε γαμηθει.Κεφάλι σε τοίχο!
Μπανάκι πρώτα αυτή,μετά εγω λοιπόν και βγαίνω και τη βλέπω με μια τάπα στο κωλαρακι της,δύο δονητές δίπλα της και να μαλακιζεται.

ΚΑΓΚΕΛΟ ΑΜΕΣΩΣ!!!

Πάω στη μουνακι της να τη γλύψω και πρώτη φορά γυναίκα δε με άφησε,γυρνάει και αρχίζει το τσιμπουκωμα βάζοντας και ένα δόνητη στο μουνι της.
Βάζω σκούφο αμέσως και μπαίνω μέσα,γενικά δεν είναι χαλαρή,και είχε υγρά,αρχίζει το σφυροκόπημα όπου βγαίνει η τάπα απτό κωλο της και μόνη της βάζει το δόνητη πίσω.
Η αίσθηση του δόνητη στην άλλη τρύπα στο καυλι μου έφερε και το δεύτερο τέλος γρήγορα.μεσα της.

Σε γενικές γραμμές δεν έχω ζήσει τόσο έντονη εμπειρία με γκόμενα,και στο μυαλό μου έχω να τη ξαναπάρω ένα δίωρο με κάνα χαπακι για αντοχή και να το ξεσκίσω από παντού ,με όλα τα έξτρα του.

Απλά πιστεύω αποκει και πέρα τα στάνταρ μου θα ανέβουν πολυ.

Το μόνο αρνητικό που βρήκα,είναι ότι είναι λίγο παραπάνω τρελή αποσο την ήθελα,δε μπορώ να το περιγράψω συγκεκριμένα αλλά έχει κάτι αυθόρμητα περίεργα.
Κατά τα άλλα τέτοιο εργαλείο δύσκολα πιστεύω παίζει στην αγορά,στην ηλικία της ειδικά γιατί δεν είναι milf που ταχουν κάνει όλα και μετά τα δίνουν όλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, STAVROS6969, IvanTheGreat και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2019
Ήταν και είναι στα άμεσα πλάνα μας!
31 Αυγούστου, 2019
μπορείς να περιγράψεις σώμα; γιατί είναι το μόνο που με φοβίζει να την πάρω... σε σχέση με τις φώτος πως είναι;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2