Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα σταμπάρει την «Έλλη» εδω και καιρό, οπότε στην τελευταία καταδρομική πορνό επίσκεψη μου στην Αθηνα, είπα να τη δοκιμάσω. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και γρήγορα, στο δικό μου χώρο, η κοπέλα ηρθε στην ώρα της, μια νέα, φρέσκια και δροσερή παρουσία. Σεξυ προσεγμένο ντυσιματακι, διαστημικά βυζια (πλαστικά αλλα καλοφτιαγμένα), χαμογελαστή, πρόσχαρη, ένιωθες άνετα μαζι της. Μπήκαμε γρήγορα στο ψητό, με Ωραια γλωσσόφιλα και χαμουρεμα σαν να ηταν η γκομενα σου. Οι τρυπουλες της όμορφες και περιποιημένες, αρκετά στενές και ηταν δεκτική σε δάχτυλα, γλυψιματα, κτλπ. Συμμετείχε με φωνούλες, κραυγουλες, ελαφρώς τραβηγμένες. Πιπα χωρις προφυλακτικό, Ωραια, αργή, υγρή, απολαυστική, αξιζε να βλέπεις το νεανικό μουτράκι της να πνίγεται και να παλεύει. Τη σταμάτησα για να μη χύσω κατευθείαν στο στόμα της και την πήρα σε διάφορες στάσεις, όπου στηνόταν αρκετά καλα για να τον φάει, δεν «έκλεβε», ουτε προσπαθούσε να μην καρφωθεί απο το φωτοσπαθο. Τελείωμα στο στοματάκι της (δεν ήθελε στα μούτρα για να μην χαλάσει το make up). Στο δεύτερο γύρο όρμησα κατευθείαν για κωλο, μιας και ο κωλος της ηταν η βασική αιτία της επίσκεψης μου, τον ειχα απωθημένο να τον σκίσω. Αν και το γραφείο είχε ξεχάσει να την ενημερωσει οτι ήθελα να πάρω κωλο, δεν αρνήθηκε τελικά, αν και απροετοίμαστη Οπως ειπε. Ειχα προνοήσει να πάρω μαζι μου λιπαντικό, Οποτε αυτο διευκόλυνε λίγο την κατάσταση. Απο την αρχη καταλαβα οτι θα με ζορίσει, γιατί δυσκολευόταν ακόμα και με το λιπαντικό και το δάχτυλο που της έβαζα σιγά-σιγά. Έπειτα στήθηκε στα 4, δείχνοντας αμπαλοσυνη, Αφου αν σε καρφωσω κατευθείαν στα 4 απο τον κωλο, ειναι λογικό οτι θα σε ξεκωλιασω, το λογικό θα ηταν κάποια αλλη πιο λαιτ στάση πρώτα, να ανοίξει και μετα στα «σκληρά». Την γύρισα λοιπον στο πλάι, της τον έβαλα απαλά, αλλα βογκουσε σαν αρνί που το σφάζουν. Προσπαθούσα να μην την πονέσω, ώστε να μη με σταματήσει, αλλα κάποια στιγμή καταλαβα πως οτι και να κανω, θα πονάει και θα τσιρίζει και σύντομα θα με κόψει, Οποτε άρχισα και εγω να σφυροκοπαω, για να κανω απόσβεση τα λεφτά μου και όσο αντέξει. Την κάρφωσα μεχρι που δεν άντεχε άλλο με τιποτα και μετα της τον έδωσα στο στόμα για ενα τελευταίο άρμεγμα, που ομολογουμενως έκανε καλα, μεχρι που κατέθεσα για δεύτερη ορα στο στόμα της.
Συνοψίζοντας, καλή φρέσκια παρουσία, πρόθυμη και πρόσχαρη, που αν τη χειριστείς σωστά, μπορείς να περασεις καλα. Απλα με αυτο το αντίτιμο, περιμένεις κατι παραπάνω, προσδοκάς να παρει φωτιά το κρεββάτι, να αναστενάζουν οι σουμιεδες, πράγμα που δεν συμβαίνει. Ισως της έδινα και μια δεύτερη ευκαιρία, ισως και Οχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
arisk
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
93
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 livermak, mad_max, pilotgr και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2019
Πως προκύπτει το ποσό 220 ? +20 τα παίρνει στο στόμα και +40 στον κωλο
31 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ηταν 140 η ταρίφα, συν 50 κωλος, συν 30 καταποση, σύνολο 220 Σπασίκλας
01 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

140 ? Αφού 170 παίρνει την ώρα τι deal ηταν αυτό?
04 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πριν 3 μηνες που εγινε το ραντεβού, ηταν 140. Και της είπα να κρατήσει και τα ρέστα, 250 της άφησα παρεπιπτόντως
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4