Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση μεσα στην εβδομαδα καθως ειχα ακουσει καλα λογια για την κοπελα απο την Αντζυ και μιας και το ψαξιμο μου για ποιοτικες Ελληνιδες συνεχιζοταν εποφασισα να την κλεισω και εδω αρχιζει το ραντεβου μας....

Η κοπελα εφτασε με ωραιο ντυσιμο και πραγματικα διαθετει πολυ ωραιο κορμι λογω του οτι ασχολειται με το χορο και του οτι ειναι μιση Λατινα. Καλο προσωπο, νινακι και κουλουρακι ροζουλια Έρωτας οπως και στις φωτο. Στηθος αφρατο φυσικο 2αρι. Το κορμι της κοσμουν διαφορα tattoo. Ισιο καρε μαλλι που ειναι και η αδυναμια μου τωρα τελευταια. Καλο σοσιαλ και πολυ ευχαριστο τυπακι.

Στα του αγωνα καταλαβα γιατι μου προταθηκε: ευλιγιστη, προσχαρη, παθιαρικα φιλια και χατιρια δεν χαλαει. Καλο DT, ωραιες καυλωτικες κραυγουλες αλλα το αποκορυφωμα για εμενα ήταν οτι σε κοιταει συνεχεια, θυμαμαι που συνεχεια σε οποιαδηποτε σταση την ειχα κρατουσε οπτικη επαφη, απο την πιπα μεχρι οταν ήταν στα 4. Στροφες αντεχει και ειδικα στα 4 η θέα ειναι καταπληκτικη. Γενικα ζει μαζι σου τον “αγωνα” και ξερει να “χορευει” ομορφα πανω στο εργαλειο(ειδικα reverse cowgirl). Τελειωμα στο στομα οπου διακριτικα τα κατεθεσε στο μπανιο.

Απο τις Ελληνιδες(με Λατιν ρυθμους) που θα προτεινα ακομα και σε απαιτητικους παιχτες σαν κι εμενα. Σιγουρα θα την ξαναδω

Tested: Samba in Greece! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, old boy, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2019
Αχ μελινακιΈρωταςΈρωταςΈρωτας
27 Αυγούστου, 2019
για να τη βρεις διαθέσιμη πρέπει να κάνεις αίτηση φαίνεται στο ΔΝΤ...όποτε έχω προσπαθήσει πάντα είναι booked...πόσο είναι η τιμή για μια ώρα?
27 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δουλευει λιγες ωρες αποτι μου ειπε
Παραβολο 140 η ωρα +20 στο στομα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3