Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296583
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πω τωρα εγω οτι ειναι ψηλη, διμετρη, θα γελασει ολο το φορουμ. Ε ναι ειναι κοντουλα αλλα οχι γιοματη. Εχει καταπληκτικο σωματακι. Πρεπει να κανει καλη διατροφη και να γυμναζεται. Νεαρη κοπελλα μορφωμενη κι οχι γλωσσοκοπανα σαν μερικες μερικες, δε λεω πιο πολλα. Το προσωπακι της ειναι γλυκυτατο. Δοτικοτατη στην συνουσια με προθυμια φιλια χαδια παιχνιδια δινει παιρνει, χαμος. Απολαμβανει το προσφερομενο στοματικο ανταποδιδει με απολαυστικο εκ μερους της και χωρις σκουφι. Λιγο στενη μου φανηκε κατα φυσιν τε και παρα φυσιν, αλλα στην πορεια προσαρμοζεται. Ελπιζω να μην το πονεσα το πουλακι μου! Εν κατακλειδι περασα υπεροχα ελπιζω κι εσυ γλυκια μου Ιολη. Θα τα ξαναπουμε σχετικα συντομα! Ειναι βλεπεις κι αυτη η αποσταση στη μεση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, GIORGIO222 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2019
Όσα λες ισχύουν. Στο ζόρισμα απαντά με χαμόγελο. Κάπως έτσι ήταν και η Αλβανίδα Μπετουλα αλλά εξαφανίστηκε.
24 Αυγούστου, 2019
Μην φοβάσαι, Η Ιόλη σου δείχνει χαμηλών τόνων αλλά ότι κάνει το απολαμβάνει, δίχως να ίχνος προσποίησης!
Απλά, είναι γλύκα!!!
24 Αυγούστου, 2019
Για να γραφεις 7 στη σχεση αποδοσης /τιμης , σιγουρα στα πηρε χοντρα . Θα μας πεις ποσα ?
review reaction 1 alpula
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3