Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 31985
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εντάξει η Eva δεν είναι μωρό, είναι μωράκλα 20-21 χρονών μελαχρινή με ωραίο σώμα, γκριζοπράσινα μάτια, στήθος 2-2.5 φυσικό και χειλάρες (φυσικές φουσκωτές) πολλά υποσχόμενες… Εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο της και η Eva ήταν στην πόρτα μου νωρίς το απόγευμα της Τετάρτης (21-08) όμορφα ντυμένη , φορούσε γόβες που την κολακεύανε και η πρώτη εντύπωση είναι ότι: είναι η κοπέλα που είδα στις φώτο…
Πέρασε στο δωμάτιο, της πρόσφερα αναψυκτικό και ξεκίνησα κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος και η αμηχανία της στιγμής… Είναι η τρίτη φορά που έρχεται τουρ στην Ελλάδα και λέει ότι συμπαθεί τους Έλληνες και την Ελλάδα… Λίγα τα αγγλικούλια της λίγο και το σόσιαλ μας, της έδωσα το δωράκι της και πήγε στο μπάνιο, είναι καθαρή η Eva έκανε και στο ενδιάμεσο ντουζάκι και όταν έφυγε!... Φιλάει στο στόμα με γλώσσα και της αρέσει να της ρουφάνε τις χειλάρες της και εννοώ ΟΛΕΣ τις χειλάρες γιατί και τα μουνόχειλα της έτσι φουσκωτά είναι!.. Αρκετά καλή είναι η πίπα της, την γεύτηκα στο 69 και δεν χρειάστηκε να της δώσω οδηγίες αρκέστηκα στο πρόγραμμά της και επικεντρώθηκα στο άτριχο νεανικό μουνάκι της που ανταποκρινόταν έντονα στο γλειφομούνι που της έκανα… Παραβιασμένο το βρήκα το γκρόβερ της αλλά πέραν της γλώσσας και λίγο δαχτυλάκι δεν δέχεται τίποτα…
Η πρώτη εξπερμάτωση μου έγινε στο στόμα της αμέσως μετά τον έντονο οργασμό της από το γλειφομούνι που της έκανα… Γουστάρισα την φάση του οργασμού της και παίρνοντας τον πούτσο μου στο χέρι επιτάχυνα την εξπερμάτωση μου και γέμισα το στοματάκι της Εύας με το σπέρμα μου!... Κάναμε μαζί ντουζάκι με αρκετό χαμούρεμα που για κάποια στιγμή ένοιωσα ότι είμαι με την κοπέλα μου και όχι μία άγνωστη που την πλήρωσα για μία ώρα.
Όπως προ είπα κάνει καλή πίπα και το επιβεβαίωσα στον δεύτερο γύρο που μου τον σήκωσε αμέσως παίρνοντάς τον μέχρι τον λαιμό… Στο σεξ ανταποκρίθηκε μια χαρά η Εύα με κραυγούλες, βογγητά και με κουνήματα της λεκάνης ειδικά στο πισωκολλητό που είναι όλα τα λεφτά… Δεν κάναμε πολλές στάσεις αλλά υπήρχε μεγάλη ένταση και από τις δύο μεριές… Είναι νεαρή η Εύα αλλά είναι πεπειραμένη, ξέρει το τι θέλει και τι προσφέρει και το προσφέρει ευχάριστα. Πέρασε ευχάριστα η ώρα με την Εύα και πολύ πιθανό είναι να την ξαναπάρω στο μέλλον, μου αρέσουν οι επαναλήψεις, συχνά μου βγαίνει σε καλό η οικειότητα που δημιουργώ …
Καλά να περνάτε φίλοι μου και καλά γαμήσια να έχουμε!.. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, GMetaxas , Alex_Born και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού