Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
από το προηγούμενο γραφείο που ήταν στο Playgirls λόγω της όμορφης και γλαφυρής κριτικής του πάντα έγκριτου Dirty69 ,μου είχε μπει να την πάρω. Νομίζω ότι όποιος θέλει να έχει καλή άποψη τι θα πάρει πρέπει να τις διαβάσει όλες και δεν θα χάσει. να προσθέσω όμως και εγώ την δική μου.Η κοπέλα κατά αρχάς είναι ψηλή. είναι πάνω από 1.7 με ωραίο αθλητικό σώμα. όμορφο πρόσωπο , λίγο πείραγμα στα χείλια και περιποιημένα μαλλιά. Για εσάς που θα με ρωτήσετε πάλι πόσο ψηλή είναι ΝΑΙ πήρα μεζούρα και είναι 173,496cm. (δηλαδή ήμαρτον). ο Glamouras έχει αρχίσει όμως να κάνει νερά με το Photoshop.οι φωτογραφίες που έχει βάλει είναι +20% από αυτό που θα δείτε. οι φωτογραφίες του Playgirls αντιπροσωπεύουν την κοπέλα, γιατί Glamoura όχι και εσένα? διαβάζω ότι το κάνεις συνέχεια..το στήθος δεν είναι έτσι , είναι στήθος 2αράκι το οποίο μάλλον έχει ταλαιπωρήσει κάποιος μπέμπης αλλά είναι οκ δεν θα σας χαλάσει.Το πρόσωπο είναι όμορφο, δεν θα ξετρελαθείτε αλλά δεν μπορείς να πεις κάτι για αυτό. Γούστα είναι αυτά , εμένα μου άρεσε πάντως. Η πλάτη , χέρια , πόδια είναι κατά την γνώμη μου πολύ όμορφα. Σώμα αθλήτριας χωρίς υπερβολές , η οποία όμως πλέον δεν αθλείται για αυτό και ο flat κωλαράκος. Αλλά το πόδι είναι απίστευτο. η διάθεση της είναι καλή ,μιλά αγγλικά οκ για να συνεννοηθείς και προσπαθεί να περάσεις καλά.Χαμογελαστή γενικώς, διαχυτική και δίνει φιλιά με το καλησπέρα.όταν ξεκινήσει η μπάλα όμως τα κόβει.Είναι πολύ καθαρή, μπάνιο και στους 2 γύρους και βούρτσισμα δοντιών.Η πίπα είναι αριστουργιματική , μπορεί να τον πάρει όλο μέσα χωρίς σάλιο και να τον χάσεις και στο σεξ αν θέλει κάνει παπάδες χωρίς ζελέδες και λαπάδες .τα στησίματα της είναι τέλεια (φαίνεται η εμπειρία) όσο και το περπάτημα μέσα στο δωμάτιο για να σε καβλώσει. Το μουνάκι της είναι από τα ωραία ροζ της Ρώσικης σχολής και με φοβερή αίσθηση στενότητας. όσο εδώ τα καλά. 2 φάουλ να αναφέρω , τα οποία εγώ τα αγνόησα και αντικειμενικά πέρασα πολύ καλά. 1ον ζήτησε τα λεφτά την ώρα που ξεκίναγε την πίπα , δηλαδή όταν σιγουρεύτηκε ότι θα μείνω. Δεν τα πήρε , δεν το έκανε θέμα και συνέχισε αλλά η πονηριά αυτή ίσως να χαλάσει κάποιους (μα καλά όταν είσαι μπουκωμένη τα ζητάς; όταν τρώμε δεν μιλάμε , κανόνας πάντα...)και το 2ον με έβγαλε ότι τον έχω μεγάλο. Σιγά τον μεγαλοψώλη ρε Μαρίνα. τόση εμπειρία την μπάμια μου έβγαλες μελιτζάνα; πονάω είσαι μεγάλος και τέτοια. ιδίως την 2η φορά μου λέει δεν τελειώνεις ; γιατί δεν τελειώνεις πονάω. δηλαδή ώπα αν δεν σε είχαμε στα Κατσικογάμης θα μας είχανε πάρει τα γέλια. τέλος πάντων είχαμε επιτυχία και στους 2 γύρους και πέρασα καλά αλλά δεν θα ξαναπάρω.γενικώς είναι όμορφη ,έχει την κάβλα της,ξέρει και μασάζ δυνατό αλλά κάνει κάτι λούφες όπου λες όκ πέρασα καλά αλλά ας μείνουμε εδώ μην χαλαστούμε την επόμενη...

Υ.Σ.: τώρα τελευταία τα "κορίτσια" μας πετάνε απίστευτες ατάκες. μήπως αντί να γράφουμε κριτικές , να ξεκινήσουμε να γράφουμε τις ιστορίες μας , να εκδώσουμε κανένα ευθυμογραφημα να δει και ο Αρκάς τον ανταγωνισμό να έρχεται καταπάνω του και να χεστούμε στο τάληρο;;;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.406
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού