Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Αγάπη στο Bill.
Η επικοινωνία πολύ εύκολη με την πρόσχαρη Λέλα. Με διαβεβαίωσε ότι η Αγάπη κάνει anal και κλείσαμε ραντεβού για μετά από 1 ώρα.
Στην άφιξη της Αγάπης είχαμε μια μικρή καθυστέρηση αλλά όλα καλά.
Εμφανισιακά ωραίο πρόσωπο και με πολύ νάζι. Κορμί όμως θανατηφόρο. ΤΟΥΜΠΑΝΟ. Κωλάρα και βυζάρες.
Αφού με ρώτησε τι θέλω, ζήτησε τα χρήματα. Δεν με χάλασε, αλλά θα προτιμούσα να τα ζήταγε στο τέλος της συνάντησης.
Αυτό που με χάλασε βέβαια είναι πως όταν της είπα για anal, μου απάντησε πως με αυτό το μέγεθος αποκλείεται. Αν την ειχα ενημερώσει, είπε, θα έφερνε λιπαντικό να κάναμε μια προσπάθεια. Της είπα ότι το είπα στην Λέλα αλλά μάλλον αυτή δεν την ενημέρωσε.
Παρόλα αυτά η Αγάπη ήταν τόσο μουνάρα που με είχε καυλώσει αφάνταστα. Την γάμησα σε πολλές στάσεις και ήταν πολυ θερμή και δεν είπε όχι σε τίποτα. Αν και άργησα πολύ να τελειώσω δεν δυσανασχετησε.
Συνολικά πέρασα υπέροχα και σίγουρα θα την ξανασυναντήσω για να πάρω και την υπέροχη κωλάρα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 madam_sousou, kostis76, GALLAS και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2019
Ρε αδέρφια το μωρό ξεκίνησε με 90 ευρώπουλα την ώρα και τώρα ζητάει 120 και της τα δίνετε????

Τόσα δεν έφερνε από το γραφείο ακόμα και όταν έδινε την κωλάρα της.......

Αφήστε την στην ... πείνα να δούμε πόσα θα ζητάει......
24 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου ο καθένας κρίνει την τιμή με βάση το πορτοφόλι του. Έχω να τα δώσω, αρα δεν ενοχλεί. Αν δεν έχω, πάω σε άλλη επιλογή
24 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχω δώσει 60 και τα έκλαψα και εχω δώσει 250 και δεν τα έκλαψα. Μετά το ραντεβού ο καθένας κρίνει...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3