Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κανονικα αυτη τη στιγμη θα επρεπε να γραφω κριτικη για τα βυζια της ευας αλλα κατι ο περιορισμενος χρονος μου κατι οτι τις ωρες που μπορουσα εγω δεν μπορουσε η ευα βρεθηκα να γραφω κριτικη για την Καρλι.Δεν με χαλασε ομως.Τεσσερις κοπελες υπηρχαν διαθεσιμες για τον ελαχιστο χρονο και τη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη που ημουν εγω διαθεσιμος κι εχοντας διαβασει καλες κριτικες για την Καρλι την προτιμησα.Αν και δεν ειχα πολυ καλο προαισθημα αυτο εξαφανισθηκε οταν ανοιξε η πορτα.Εχουμε και λεμε.Καταρχας για εμενα το προσωπο της ειναι πολυ καλυτερο απο αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες.Φορουσε αρκετο make up η αληθεια ειναι αλλα παρολαυτα η νεανικη ομορφια και φρεσκαδα της φαινοταν.Μακρυ ξανθο μαλλι ωραια ματια και προσωπο και πολυ ωραιο σωμα ψιλομαυρισμενο.Με υποδεχτηκε με ενα μεγαλο χαμογελο πολυ ευγενικη και ειχαμε ενα μικρο πενταλεπτο social οπου διαπιστωσα οτι μιλαει αρκετα καλα αγγλικα.Μπαινω για μπανακι βγαινω εξω και την βλεπω να με περιμενει στο κρεβατι.Οταν σηκωθηκε η αληθεια ειναι με χαλασε παρα πολυ ο κωλος της.Δεν περιμενα να εχει τοσες ραγαδες κι επιπλεον ηταν χαλαρος πολυ και ειχε ενα περιεργο σχημα.Με αποζημιωσε ομως το βυζακι της με την πολυ ομορφη ρωγουλα της και η πολυ καλη επιδερμιδα της.Ημουν φουλ καυλωμενος ετσι κι αλλιως αφου ειχα 2 βδομαδες να γαμησω οποτε δεν την αφησα να με τελειωσει με την καλη ομολογουμενως πιπα της αλλα φορεσα σχεδον αμεσως το αλεξιπτωτο και την κοπανησα αγρια για κανα 5 λεπτο.Καλη ανταποκριση στο γαμησι με βαθια γλωσσοφιλα και ωραιο σωμα γενικοτερα.Μου αφηνει καλες εντυπωσεις χωρις ομως να ειναι κατι αξεχαστο.Πιστευω οτι οποιος την προτιμησει δεν θα κλαψει τα κλεφτα του αλλα δεν θα το θυμαται και για ολη του την ζωη.Υγιαινετε Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
423
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mick11, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού