Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ωραίο κορμί!. Αυτό μου βγήκε αυθόρμητα βλέποντας τις φωτογραφίες της Dayan και την έψαξα παρακάτω σε τι προσφέρει… και τι ζητάει… διάβασα την καρτέλα και τις δυο κριτικές της και την έκλεισα για μιάμιση ώρα σε δικό μου ξενοδοχείο νωρίς το απόγευμα της Δευτέρας…
Τυπική στην ώρα της η Dayan ήταν έξω από την πόρτα μου… Αν και διάβασα ότι είναι 1,60 , κοντούλα δεν μου φάνηκε…. Και είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες της… Πέρασε στο δωμάτιο, της πρόσφερα παγωμένο Red Bull και ξεκίνησα χαλαρή κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος… Είναι το πρώτο της τουρ και είναι αρκετά κουμπωμένη… Ήπιαμε το ποτάκι μας, της έδωσα τα χρήματα και πήγε για φρεσκάρισμα…
Τι κορμί… τι επιδερμίδα… σφιχτό, γυμνασμένο, ΝΕΑΝΙΚΌ, με στητά βυζάκια και κωλαράκι ποίημα για πολλές φαντασιώσεις… Μισή ώρα και φάγαμε σε χαμουρέματα, γλωσσόφιλα, τσιμπούκια και σε 69 που εκτός από τα παχιά της μουνόχειλα έγλειψα και την κωλοτρυπίδα της έχοντας τα στρογγυλά κωλομέρια της στα χέρια μου…
Ευχαριστήθηκα νεανικό κορμί… Έπαιξα ώρα με το άτριχο μουνάκι της και τα φουσκωμένα μουνόχειλα της μέχρι οργασμού…
Στο σεξ ξεκίνησα με ιεραποστολικό μετά από έντονο οργασμό της και ενώ έπαιρνε ανάσες έβαλα προφυλακτικό και μπήκα με την μία στο στενό μουνάκι της… Δεν την πόνεσα … αλλά τα βογγητά και οι κραυγούλες της σίγουρα ακούστηκαν παρά δίπλα… Επόμενη και αγαπημένη μου στάση στα όρθια με την Dayan να κρέμεται από τον λαιμό μου με ανοικτά πόδια και εγώ να την κρατώ από τα κωλομάγουλα και να την καρφώνω στον πούτσο μου με τρελούς ρυθμούς μέχρι που έχυσα μέσα της μέσα στο προφυλακτικό…
Κάναμε μαζί ένα γρήγορο ντουζάκι και μετά από λίγη κουβεντούλα ακολούθησε και δεύτερος γύρος με λίγη πίπα ίσα ίσα για την στύση και την έβαλα από πάνω μου ανάποδα για να χαζεύω και να μπατσίζω τον κώλο της που είναι σκέτος πειρασμός… Καταλυτική στάση η στάση στα τέσσερα με τα χέρια μου στην μέση της να την κρατάνε καρφωμένη στον πούτσο μου και να χύνω, να χύνω μέχρι που μου μαράζωσε και βγήκε μόνος του παρατώντας και το προφυλακτικό μέσα της…
Είναι νέα η Dayan στο επάγγελμα, το μαρτυρά η ηλικία και το φέρσιμό της που είναι λίγο κουμπωμένο, αλλά εγώ πέρασα μια χαρά, το ευχαριστήθηκα, είχα όλες τις πρωτοβουλίες, ΔΕΝ ΆΚΟΥΣΑ ΑΝΤΙΡΉΣΕΙΣ, και απόλαυσα εικοσάχρονο γυμνασμένο κορμί για μιάμιση ώρα!!.
Συστήνεται ανεπιφύλακτα σε αγαπούληδες και ζουζουνιάρηδες που εκτιμάνε το γαλλικό φιλί και τα ατελείωτα χαμουρέματα… Καλά γαμήσια φίλοι μου… Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GMetaxas , delipas, Alex_Born και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού