Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παρακολουθουσα το θεμα για την Ελενα και ηθελα να την συναντησω παρα πολυ.Η αποσταση πολυ μεγαλη για να γινει κατι τετοιο πραγματικοτητα οταν ομως κατι το θελεις παρα πολυ αυτο θα γινει.Ετσι λοιπον ετυχε να κανω ενα ταξιδι στην Αθηνα και το ταξιδι αυτο να βολευει και την Ελενα που ηταν την ιδια περιοδο στην Αθηνα.

Κλεισειμο ραντεβου μεσω τηλεφωνου απο οπου η Ελενα μου ξεκαθαρισε οτι δεν ειναι καποιο μοντελο αλλα μια απλη γυναικα της διπλανης πορτας κατι που απο μερους μου δεν ηταν κατι αρνητικο.Το ραντεβου κλειστικε στο Bill και η Ελενα στην ωρα της χτυπησε την πορτα.Απο την αρχη φανηκε πως θα παει η συναντηση καθως αρχισε αμεσως τα γλωσσοφιλα και τις αγκαλιες που τα γουσταρει και τα δυο τρελα.Μετα απο λιγο μπηκε στο μπανιο και οφειλω να πω κι εγω με την σειρα μου πως εδωσε τρομερη σημασια στην υγιεινη της κατι που μου αρεσε παρα πολυ.Μολις ξεκινησε ο αγωνας και την ωρα που της προσφερα ενα καλο γλειψιμο εγινε ο σεισμος στην Αθηνα και εκει λιγο η Ελενα ενιωσε μια ταραχη.Αυτο ομως ηταν ενα σημαδι για το τι θα ακολουθησει.Αφου την ηρα στην αγκαλια μου για να τη ηρεμησω λιγο συνεχιστηκε το παιχνιδι.Η ελενα τα εδωσε ολα και με ευχαριστησε 100%.

Γλωσσοφιλα και αγκαλιες στο φουλ και ενα μονιμο χαμογελο στο προσωπο της.Δευτερος γυρος ακομα πιο εντονος οχι με γλυκες οπως ο πρωτος αλλα με εντονα μπινελικια και απο τους δυο και τριτος γυρος κυριως με γλειψιματα και αγκαλιες.Ελενα εισαι απιστευτη και σαν ανθρωπος αλλα και οι υπηρεσιες σου ειναι κορυφη.Ελπιζω καποια στιγμη να μπορεσω να σε ξανασυναντησω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2019
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, ser2000, sackatack2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού