Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να πω και την δικια μου εμπειρια με την συγκεκριμένη. Ειναι πραγματι μικρη οσο λεει το γραφειο , γιαυτο μαλλον δεν εχει επαγγελματικη συμπεριφορα. Εμενα μου ηρθε καθαρη και αρωματισμενη , αν και της ειπα να παει για μπανιο. Ηρθε μεσα στην τρελη χαρα μετα το μπανιο και αρχισε τα μπαλαμουτιασματα και τα γλυψιματα.Το σωμα και η φατσα παραπεμπει σε κινεζουλα , οποτε δεν ειναι για τους βυζολατρες. Η πιπα ηταν υποδειγματικη κοιταζοντας συνεχεια προς τα πανω να δει αντιδρασεις . Την αφησα κανενα τεταρτο εκει Μεγάλο χαμόγελο . Μου αρεσε που επικεντρωθηκε στα @@ Ματάκι. Μετα επειδη ημουν κουρασμενος κανενα τεταρτο κοπανηθηκε μονη της σε cow. Μετα missionary που εβγαλε και μερικες κραυγουλες αφου σαν κινεζουλα μαλλον ευχαριστιεται τα ευρωπαικα μεγεθη Μεγάλο χαμόγελο , οπου ηρθε το τελος.Μετα παρλα οπου ειπε οτι θα παει στα γνωστα νησια οποτε μαλλον εχει δικιο ο πρωτος φιλος οτι φορτωνει για διακοπες Money Mouth.Στα μειον οτι περιμενα μασαζακι αλλα στο 45 πηγε να κανει μπανιο να ετοιμαστει να φυγει Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ririkonav
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
6.266
Πόντοι:
11.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, geroksouras, cosgeor και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού