Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβάζοντας τόσα και τόσα διθυραμβικά εδώ, είπα να δοκιμάσω.τι να πω; Έται την είχα πατήσει και με Τζένη Λατίνα (βουνό η γυναίκα, για λάτρεις του XXXXL, για να μη πω τίποτα χειρότερο) και με Ιόλη (η ξαδελφούλα από το χωριό...).

Αδιάφορη εμαφανισιακά κοπέλα κοντά στα σαράντα. Ευγενής και συμπαθής δε αλλά όχι για αυτό που την πήρα. Στα της διαδικασίας το κορίτσι βαριόταν εμφανώς και κόντεψε να με κοιμήσει κι εμένα. Συμπερασματικά δε χρειάζεται κάποιος να πληρώσει για τέτοια κατηγορία, υπάρχει αφθονία και διαθεσιμότητα δωρεά. Αφήστε την ταλαιπωρία να ρέχεις σε ξενοδοχεία, να κλείνεις ραντεβού κτλ.

Τελικά ισχύει το όπου ακούς πολλά κεράσια...
Έχω πλέον την αίσθηση ότι πολλά από τα μέλη εδώ είναι κάπως υπερβολικά στις κριτικές τους, δημιουργώντας, άθελα τους μάλλον, λάθος εντυπώσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.730
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fener, tsitsibirdis, 6Y44 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2019
Συναδελφέ, μου έχει τύχει να θέλω να φύγω τρέχοντας απο συνάντηση με βαριεστημένο άτομο, που κάνει αγγαρεία, αλλά ούτε η Χριστίνα, ούτε η Ιόλη είναι τέτοιες! Αυτό που έχει σημασία ειναι η «χημεία» με το κορίτσι, η οποία προφανώς δεν υπήρξε ανάμεσα σας. Η κριτική σου όμως είναι αξιοπρεπής και τίμια. Απλώς, ξαναδοκίμασε και, γιατι όχι; Με τις δυό τους! Εμένα με απογείωσαν!! Καλά βόλια να ρίχνεις, πάντα!
18 Αυγούστου, 2019
Συμφωνω απολυτα με τη τελευταια σου προταση!! Πολλα υποτιθεμενα γκανιαν ειναι μετριοτητες..
18 Αυγούστου, 2019
Αδερφέ σορι αλλά δεν διάβασες τις κριτικές όλες; Γράφουμε μερικοί την αλήθεια, ότι η κοπέλα είναι μια μέτρια ηθοποιός με διάθεση για ξεπετα κ καθυστέρηση όσο κ όπως μπορεί. Τώρα οι αγαπουληδες είναι μεγάλο κεφάλαιο που έχει υπεραναλυθει.
18 Αυγούστου, 2019
Φίλε μου για Ιόλη θα συμφωνήσω. Η συμμετοχή της δεν αγγίζει ούτε το μέτριο...Η Ιόλη είναι απλά για ένα 50ρικο max. Για την Χριστίνα όμως θεωρώ ότι κάνεις λάθος. Έχω βρεθεί αρκετές φορές μαζί της και ήταν σκυλί του πολέμου. Τρελό γαμήσι. Μήπως απλά ήταν θέμα χημείας?
18 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν η Ιόλη είναι 50 ευρώ max(που δεν θα διαφωνήσω) η κυρά Χριστίνα πρέπει να στα ακουμπάει για να τη γαμησεις
18 Αυγούστου, 2019
παρόλα αυτά αγαπητέ ΡεντΠάιλοτ84...ο φίλος αναφέρεται κ στην εμφάνιση, όχι μονο στο σέρβις!
και οι διάφοροι αγαπούληδες την παρουσιάζουν ως γκανιάν, σαν σχεδόν 7άρι στο πρόσωπο και 7,5άρι στο σώμα!!! Χμμμ;

Το 10 στην συμμετοχή, στην διάθεση...το καταλαβαίνω, είναι θέμα χημειάς! Στα της εμφάνισης όμως εγώ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!! Κεφάλι σε τοίχο!
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπούληδες με τη Χριστίνα ;
Συγνώμη δεν θέλω να προσβάλλω τη κοπέλα , άλλο sex αλλο έρωτας
Απλά δεν νομίζω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα τυγχάνει αγαπουλίασης ....
19 Αυγούστου, 2019
σωστά απο την πρώτη λέξη,μέχρι την τελευταία
A
alpula
05 Οκτωβρίου, 2019
πεσ'τα ρε φιλε μου!!! Δεν μπορω να καταλαβω δεν ντρεπονται που γραφουν και κριτικες...μεθυσμενοι πανε????
οποιος γραφει κριτικη πρεπει να φερνει βεβαιωση απο οφθαλμιατρο, να αναγραφει την ηλικια του, ποσο καιρο πριν ηταν η προηγουμενη εκσπερματωση... με παρεα,
αν προηγουμενος ειχε πιει, τι, και ποσο. Αντε!!! μπας και γλυτωσουμε οι υπολοιποι χρονο χρημα και σπερμα.... στα ζουδια που τα βγαζετε μουναρες και δεν κανουν ουτε για κλασιμο στα μουτρα....
06 Αυγούστου, 2021
Υπάρχουν και οι λεγόμενοι βαλτοί φίλε,οι λεγόμενοι "προμότορες-αγαπούληδες -αυλικοί" των εργαζόμενων κοριτσιών που παρουσιάζουν το άσπρο μαύρο με το ανάλογο αντίτιμο προφανώς και παραπλανούν!Όταν το γκανιάν δεν τραβάει,υπάρχει θέμα χημείας και καλά αυτή είναι η καραμέλα που διαβάζω συνεχώς,αλλά στο θέμα εμφάνισης ....what the fuck!!!
review reaction 1 buzzkill
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10