Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 7 10
Call-Girls 4779
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λιγα λόγια για να μην κουράσω. Έχει απόκλιση η πραγματική της εμφάνιση απο το προφίλ της. Πρωτα από ολα έχει πολύ μικρό βυζί και όχι καλό. Η φάτσα είναι ίδια όπως στις φωτό. Στο σώμα έχει ποτσοκοιλια, όχι μεγαλη αλλά είναι κάπως ασχημη. Κώλο έχει καλό και μουνί εντάξει με λίγο μουνόχειλα ξεχυλωμενα. Τα λεφτά τα ζήτησε αμέσως όπως όλες του your angels λες και θα τους φάμε τα λεφτά, γυφτιά είναι αυτό.
Μου αρέσει που με ρώτησε κιόλας αν είμαι καθαρός και έκανε και επιτόπιο έλεγχο στο πούτσο μου να δει μήπως έχω καμιά συφιλη. Τι να πω!!!!!! Πίπα μονότονη αλλά μπορεί και τον ρουφάει βεντούζα και αρχίδια ρουφάει. Γλωσσόφιλα τα αποφεύγει και μου είπε μάλιστα ότι δεν είχα καλή γευση. Αι στο διαολο κοπέλα μου πες καμια άλλη μαλακία να γελάσουμε. Και στο γραφείο τους είχα ρωτήσει εξτρα αν δίνει γλωσσόφιλα και αυτοί μου ειπανε, ναι δίνει. Γλυφομούνι δεν πολυγουστάρει έκανε οτι πόναγε. Δάχτυλα ξεχάστε το. Η σουφρα της πίσω είναι αρκετά ανοιγμένη αλλά δεν. Πάντως πρέπει να ξεκωλιάζεται. Γαμίσι πολύ μέτριο με ψευτοφωνές. Φένεται ότι της αρέσει στα 4. Tην εβαλα και από πάνω αλλά δεν το έχει, κοπανιέται άγαρμπα και με κουρασε. Γενικά, μια άσχημη εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.339
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kmc, kwstasxat και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού