Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τίτλος λέει πολλά.. αλλά εγώ θα σας πω περισσότερα για το ραντεβού μου με την Nelly. Η επιλογή μου δεν ήταν τυχαία, εκτός από το ψηλό, ηλιοκαμένο, καλλίγραμμο κορμί της με τράβηξε η ιδιαίτερη ομορφιά του προσώπου της με τις γωνίες, το σοβαρό αλλά και ταυτόχρονα έκφυλο βλέμμα της που με προ διάθεσε για άγριο σεξ…
Η Nelly ήρθε σχετικά στην ώρα της και η πρώτη εντύπωση με το που άνοιξα την πόρτα ήταν ΟΥάάοο… ανεβασμένη στις τακουνάρες της φορώντας ένα μαύρο μακρύ σχιστό φόρεμα ήταν εντυπωσιακή… Από κοντά μου φάνηκε ότι είναι ποιο όμορφη από τις φωτογραφίες της και έχει ωραίο χαμόγελο που δεν φαίνεται σε καμία φώτο της…
Μιλάει καλά αγγλικά, είναι ευχάριστη στο σόσιαλ, διαθέτει χιούμορ και όταν γελάει το πρόσωπό της γλυκαίνει… Φιλάει με γλώσσα και απολαμβάνει τα φιλιά στο κορμί της που βάλθηκα να εξερευνήσω με γλώσσα και με χείλια.
Κορυφαία θα χαρακτήριζα την πίπα της χωρίς να υπερβάλω καθόλου για την τεχνική της… Έχει καλό πρόγραμμα στην πίπα που περιλαμβάνει σχεδόν όλα με δυνατά ρουφήγματα, πάρσιμο μέχρι τις αμυγδαλές, γλείψιμο αρχιδιών, γλείψιμο κορμού και όλα αυτά με ελάχιστη χρήση χεριού…
Στο σεξ είναι άλογο κούρσας… είναι ακούραστη, δοτική, δεν δυσανασχετεί στις αλλαγές στάσεων και βγάζει άγρια καύλα που ενστικτωδώς την πρόβλεψα όταν την επέλεξα… Τελείωσα δυο φορές συνολικά, την πρώτη στην περίφημη πίπα της που με στράγγισε στην κυριολεξία και την δεύτερη σε στάση ιεραποστολική μέσα της (στο προφυλακτικό) έχοντας τις βυζάρες της στα χέρια μου… Χαλάλι το δωράκι της, το αξίζει μέχρι τελευταίο σεντς για όλα αυτά που προανέφερα και πιστεύω ότι θα συμφωνήσουν με τα γραφόμενά μου όσοι πάνε μαζί της…
Καλά γαμήσια φίλοι μου…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Old.rabbit, james034, sithlord και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού