Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η καθαρίστρια μπήκε στο δωμάτιο του δευτέρου ορόφου ακολουθώντας τη ρουτίνα της. Ένα τελευταίο γαμωδωμάτιο και η βάρδιά της θα τελείωνε. Τον πρώτο μήνα που έπιασε δουλειά σε ξενοδοχείο σεξουαλικής εκτόνωσης, οι σκέψεις περιέργειας, φαντασίωσης και ωμού σεξ, είχαν κατακλυσμικό χαρακτήρα. Γλώσσα
Η ιδέα παράνομων ζευγαριών που κάνουν σεξ σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου παραδομένοι στα πάθη τους και αποκομμένοι από την «προβληματική» τους καθημερινότητα, την έκανε να μουσκεύει. Μεγάλο χαμόγελο
Όλες αυτές οι σκέψεις, όμως, έγιναν δουλειά και η δουλειά ρουτίνα. Τώρα οι μόνες σκέψεις που υπήρχαν, ήταν, «άντε να δούμε τι δωμάτιο άφησαν πάλι ο μαλάκας και η πουτάνα του». Μαλακία
Οι γνωστές μυρωδιές, σπέρματος, ιδρώτα, γυναικείου αρώματος και τσιγάρου, την υποδέχτηκαν σε μία λούπα χωρίς τέλος.
Μονολόγησε
«Άλλος ένα εραστής του γλυκού νερού που νομίζει ότι ξέρει να γαμάει...» Γαμήσου
Πέτσετες, μπουρνούζια και καπότες, γόπες και άδεια πακέτα, ολοκλήρωναν το παζλ της συνουσίας. Κατσικογάμης


Μετά το ραντεβού με την Αγάπη, ακολούθησε έξοδος με κολλητούς, το οινόπνευμα έρρεε άφθονο και τα πιπίνια τρελαμένα φορώντας τα απολύτως απαραίτητα, είχαν βαλθεί να μας πάρουν το μυαλό. Ευτυχώς υπάρχουν και τα πιπίνια που τους αρέσουν τα σπορ... Καπέλο

Από την ημέρα που είπα ότι βρέθηκα με την Αγάπη, ενημέρωσα αρκετούς φίλους για την κοπέλα μέσω pm, Viber, τηλέφωνο κλπ, αναλύοντας πολλές λεπτομέρειες του ραντεβού και χάνοντας προς στιγμή το κέφι για να γράψω κριτική. Χμμμ;

Δύο λόγοι με έκαναν να γράψω κριτική, ο πρώτος είναι ότι το κορίτσι αξίζει και ο δεύτερος η ενημέρωση προς ένα ευρύτερο κοινό. Κουλ

Τα highlights του ραντεβού ήταν ξεκάθαρα δύο. Το πρώτο συνέβη στον δεύτερο γύρο όταν την έστησα όρθια, έβαλε τα χέρια της πάνω στο κρεβάτι και την έπαιρνα σε γρήγορο ρυθμό, τότε πήρε τα ηνία και άρχισε να κουνάει την υπερκωλάρα Ναι! της μπρος πίσω. Κοιτούσα τη φάση αριστερά στον καθρέφτη και ήταν καυλωτική. Γλώσσα Το έβγαζε όλο και στη συνέχεια χτυπούσε με δύναμη τα κωλομέρια της πάνω μου. Προσκύνημα Όλο αυτό με την ίδια να στέκεται στις μύτες των ποδιών της.
Το δεύτερο αφορούσε το reverse cowgirl που έκανε. Το έπαιρνε ωραία και παράλληλα έκανε twerk απολαμβάνοντας να με βλέπει να έχω χαθεί στην ηδονή. Μεγάλο χαμόγελο

Το στοματικό της είναι ωραίο, αρκετά βαθύ αλλά σίγουρα όχι deep throat. Γλύφει μπαλάκια και χρησιμοποιεί και τα δόντια της για να σε φτιάξει ακόμα περισσότερο. Στο σεξ είχε αντοχή, πήρε πρωτοβουλίες σε αλλαγές στάσεων και είχε καλό ρεπερτόριο.

Ο πρώτος γύρος τελείωσε στο στόμα της και λίγο στο πρόσωπό της. Ναι! Άφησε λίγο σπέρμα να τρέξει στο στήθος της και πήγε στο μπάνιο.
Στον δεύτερο γύρο, ξάπλωσε στην άκρη του κρεβατιού και τελείωσα στο στήθος της και λίγο πιο πάνω ενώ παράλληλα έπαιζα το μουνάκι της.
Αφού έχυσα, έτριβε τον πούτσο μου στις ρόγες της μαζί με τα χύσια. Χαμόγελο

Το πρόσωπο της Αγάπης δεν είναι το κλασικό όμορφο πρόσωπο. Είναι στρογγυλό, με αποτέλεσμα να χάνει σε γωνίες και «ένταση». Είναι ωραία όμως και σίγουρα έχει καυλόφατσα!
Το βλέμμα της «φωνάζει» θέλω πούτσο και τον θέλω τώρα. Καπέλο

Το σώμα της είναι όπως στις φωτογραφίες 100%. Έχει γαμώ τους κώλους και γαμώ τα βυζιά, δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το γράψω. Γλώσσα
Το κωλαράκι της δυστυχώς μου το ξέκοψε από την αρχή. Κεφάλι σε τοίχο! Μου είπε χαρακτηριστικά ότι με τέτοια μεγέθη δεν κάνει ποτέ πρωκτικό. Να πω την αλήθεια, δεν το πιστεύω, απλά κάποιοι είναι πιο πιεστικοί και έχουν τον τρόπο τους να αναλώνονται. Προσπάθησα αρκετές φορές την ώρα του αγώνα να την πείσω, αλλά μάταια. Δάχτυλα δεν αρνήθηκε πάντως.

Στο ημίχρονο δεν με άφησε σε ησυχία, κάπνισε γρήγορα το τσιγάρο της, γύρισε μπρούμυτα γυμνή και κούναγε το κωλαράκι Έρωτας της. «Κάπνισε εσύ, συνέχισε και εγώ θα κάνω τα δικά μου». Άρχισε να ρουφάει και εγώ κάπνιζα απολαμβάνοντας. Προσκύνημα

Ήταν ευγενική και γλυκιά, ευχάριστη και καλή στην κουβέντα, παρόλο που είχαμε μεγάλη διαφορά ηλικίας.

Το ντύσιμό της ήταν καζουαλ και υπάρχουν και φωτογραφίες της που ανέβασα εδώ και φαίνεται πως ήρθε στο ραντεβού, άρα δεν χρειάζεται να αναφερθώ παραπάνω.

Εάν είχα πάρει και κωλαράκι τότε το ραντεβού θα ήταν απολύτως επιτυχημένο. Ακόμα και έτσι πέρασα σούπερ και σίγουρα θα προσπαθήσω για επανάληψη όταν επιστρέψω στη βάση μου. Κουλ

Με την Αγάπη είχα επικοινωνήσει μία φορά πριν κανένα μήνα περίπου, τότε δεν είχε στις υπηρεσίες της το CIM. Για μένα είναι απαραίτητη υπηρεσία γι αυτό και δεν κανόνισα ραντεβού μαζί της. Κάτι οι φωτογραφίες της, κάτι οι διαβεβαιώσεις φίλων ότι αξίζει το μικρό, με έκαναν να ξαναπάρω τηλέφωνο. Εκεί της ξεκαθάρισα ότι θέλω CIM και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με κάποια κοπέλα με το συγκεκριμένο έξτρα. Δέχτηκε Καπέλο και κανονίσαμε ραντεβού, τονίζω ότι τότε δεν ήταν στις ανακοινωμένες υπηρεσίες σαν έξτρα με 20€ όπως είναι σήμερα.
Δυστυχώς το ραντεβού εκείνο δεν έγινε, το κινητό της ήταν κλειστό κατά την διάρκεια όλης της ημέρας. Είχα καταλάβει ότι κάτι δεν πήγαινε καλά και φρόντισα εγκαίρως να βρω κάτι άλλο, απλά δεν μου έκατσε το διπλό ραντεβού που είχα στο μυαλό μου. Γερο-μύστης

Την επόμενη μέρα με πήρε η ίδια η Αγάπη τηλέφωνο και μου ζήτησε συγνώμη. Καπέλο Μου είπε ότι αντιμετώπισε ένα προσωπικό πρόβλημα. Φυσικά δεν θα αναφέρω τι ακριβώς ήταν. Μου ζήτησε να βρεθούμε αλλά δεν μπορούσα εκείνη την ημέρα. Λόγω της ακύρωσης του πρώτου μας ραντεβού, το δωράκι της ήταν στα 90€ συν τα έξτρα παρόλο που δεν είχε ανακοινώσει εκείνη την ημέρα αυτό το ποσό. Φυσικά με δύο τελειώματα.
Ακολούθησαν κάποιες κριτικές με πρώτη του φίλου μου του Dirty ώσπου έφτασε και η στιγμή του δικού μου ραντεβού.

Πιστεύω ότι η Αγάπη ακόμα το ψάχνει, πως θέλει να δουλέψει, κάτω από ποιες συνθήκες, με πόσο κόσμο και τι πελατολόγιο. Έχει μεγάλη ζήτηση και αυτό απαιτεί επαγγελματισμό για να μην υπάρχουν απογοητευμένοι πελάτες, όχι από τις υπηρεσίες της, αλλά από τον τρόπο και την ποιότητα της επικοινωνίας. Στο χέρι της είναι να δει πως θα διαχειριστεί τον ντόρο γύρω από το κωλαράκι(όνομά) της... Χμμμ;

Η δική μου πρόταση λέει, επικοινωνία μέσω βάιμπερ και τυποποιημένες απαντήσεις προς επίδοξους γαμήκους για αποφυγή περιττής καυλάντας Money Mouth και περισσότερος χρόνος για κόσμο που πραγματικά επιδιώκει συνάντηση. Καπέλο Η έλλειψη 19χρονων και 20χρονων κοριτσιών από το σάιτ, φέρνει μεγάλη πελατεία σε κορίτσια όπως η Αγάπη. Εκεί έξω υπάρχουν κορίτσια που κάνουν το σπορ και είναι στην ηλικία της Αγάπης αλλά δεν είναι στο μπου, άρα συζητήσεις του στυλ, «υπάρχουν ανώτερες από την Αγάπη και πιο φθηνές», για μένα είναι ανούσιες. Όποιος μοιράζεται κονέ, μπορεί να το πει αυτό, όποιος είναι παρτάκιας καλό είναι να μην μιλάει. Γαμήσου

Η πρώην μου Alicia, με υποδέχτηκε με το Girl on Fire, ζεσταίνοντας ακόμα περισσότερο την ατμόσφαιρα αναγκάζοντάς με να σβήσω τις τελευταίες εστίες, με άφθονο αλκοόλ. Κουλ

Πηδήξτε, πιείτε, βγείτε με κολλητούς, φάτε ό,τι γουστάρετε μέχρι να σας τα κόψουν οι γιατροί και ξοδέψτε τα λεφτά σας σε μαλακίες. Μεγάλο χαμόγελο
Δημιουργήστε στιγμές και φτιάξτε αναμνήσεις. Όμορφες, άσχημες, μοναδικές, δικές μας στιγμές που φτιάχνουν το παζλ της ζωής. Τα κομμάτια που λείπουν μπορεί να μην τα βρείτε ποτέ, αλλά και τι έγινε.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, GALLAS, Photographer(1) και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2019
Wired Πόρνε Καπέλο
17 Αυγούστου, 2019
Don υπεργαλαξιακέ μου Πόρνε! Ναι!
24 Σεπτεμβρίου, 2019
Πολύ ωραίος !!!! Καπέλο
25 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε erethis ευχαριστώ!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4