Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 7307
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο 1 πετυχημενο ραντεβου στα 4 που δεν μου ειχε ξανατυχει στο yourangels ευτυχως εκλεισα τον κυκλο των ραντεβου με την εκπληκτικη Σονια. Δεν εχει το φοβερο σωμα ειναι κοντη ομως η κοπελλα εκτος ωραιο προσωπο εχει το κατι αυτο που την κανει να αρεσει στους αντρες. Ειναι το υφος της τετοιο τα ματια της το στυλ της πολυ κυριλε γκομενα. Ηπιαμε το ποτακι μας τα ειπαμε λιγο και μετα ντουσακι. Ακολουθει κατα γραμμα οτι της πεις χωρις μα και μου. Βγαινει απο το μπανιο ωραιο σωματακι καλοδιατηρημενο πολυ ωραιο σχημα το μουνακι της πλακα κοιλιτσα ωραια ποδια κανονικο κωλαρακι ωραιο μαλακο δερμα και σε υψος που την κανεις οτι θελεις. Καθομαι στον καναπε μου παιρνει μια πολυ ωραια βαθια αισθησιακη πιπα την ανεβαζω στο στομα μου αυτη ορθια και εγω της γλυφω κλειτοριδα και της τριβω τα βυζακια της. Πολυ ωραιο μυρωδατο καλοσχηματισμενο μουνακι. Την βλεπω καυλωνει και βγαζει αναστεναγμους. Τις λεω να μου δωσει προφυλακτικο το βαζω συνεχιζω να την γλυφω την παιρνω ορθια και τη καρφωνω πανω στο καυλι μου με δυναμη. Πολυ ωραια αισθηση το μουνι της. Καυλωνει και κουνιεται σαν τρελλη. Την παιρνω σηκωτη και την παω στο κρεββατι γαμωντας την στα ορθια. Την κανεις οτι θελεις την γκομενα. Καρφωμα δυνατο στο ιεραποστολικο με ανοιχτα τα ποδια οσο μπορουσα. Πολυ καυλα απο την γκομενα με βρωμικη ομιλια ποιο δυνατα μου αρεσει σκισε με ετσι ετσι σπασε μου το μουνι και αναστεναγμους. Γυρισμα στα τεσσερα δυνατο καρφωμα με πολυ δυναμη και μετα απο 40 λεπτα σκισιματος ολα μαζι χυσιμο στο στομα. Πολυ καυλιαρα γκομενα αρκετα δυνατο εργαλειο για ενα πετυχημενο γαμησι. Μπανακι ποτακι ομιλια και η κοπελλα πηγε χαμογελαστη με χαιρετουρες και φιλια να συνεχισει αλλου την δουλεια της. Συστηνεται χωρις φοβο και παθος. Ανεπιφυλακτα συναγωνιστες ορματε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, james034, delipas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2019
Γουέλ νταν! Φαίνεται....ΓΥΝΑΙΚΑ, με όλη τη σημασία της λέξης! Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1