Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Call-Girls 15272
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ουκρανή από το Dnipro που έχει επισκεφθεί αρκετές φορές την χώρα μας και έχει γράψει γενικά πολλά χιλιόμετρα στα γήπεδα ανά τον κόσμο. Ηλικιακά την έκοψα γύρω στα 35. Έπειτα είδα ότι σε sites στο internet ότι την αναφέρουν ως 36, fair enough…
Όσον αφορά την εμφάνιση μπορείτε να βρείτε πάρα πολλές photos στο internet, οι οποίες έχουν τραβηχτεί καθ’ όλη την διάρκεια της «καριέρας» της. Αυτό που θα δείτε σήμερα είναι πολύ κοντά (για το σώμα) στις photos του profile της εδώ. Πρόκειται για πολύ ψηλή (1.80 καθαρό, κανονικό άλογο)Ναι!Ναι!Ναι!, αδύνατη, με flat κοιλιά, μικρό στήθος, πολύ ωραία πόδια, με μοναδικό μειονέκτημα ότι ο κώλος είναι flat (by design).
Οι δύο photos που υπάρχουν σε προηγούμενο profile της (την δείχνουν γυμνή πάνω σε κάτι ξύλα) είναι ακόμα πιο κοντά σε αυτό που θα δείτε. Σε αυτές τις photos έχετε και μια εικόνα του προσώπου αν προσθέσετε κάποια χρόνια… Έχει πολύ ιδιαίτερο πρόσωπο, με έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά ενώ έχει κάνει και την γνωστή μαλακία με επέμβαση στα χείλη. Επειδή είναι γενικά μεγαλόσωμη δεν χτυπάει τόσο άσχημα αλλά τα χείλη της είναι σκληρά στην αίσθηση. Δύο-τρία μικρά tattoo, piercing στον αφαλό, ωραίο μαλακό δέρμα χωρίς ραγάδες ή κυτταρίτιδα.

Ήρθε ντυμένη(μετά από δική μου απαίτηση λόγω του ότι η συνάντηση ήταν μεσημεριανή) με jean παντελόνι, μαύρο top και μαύρα ψηλοτάκουνα. Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα. Καθαριότητα σε όλα ΟΚ.
Εξαιρετική συμπεριφορά, φιλική, ζεστή και απόλυτα συνειδητοποιημένη. Η κοπέλα είναι κοσμογυρισμένη, έχει γράψει χιλιόμετρα, έχει ζήσει και δει πράγματα. Πολύ άνετη και προσγειωμένη γενικά…Μιλάει Αγγλικά, με την κυριολεκτική έννοια του όρου.

Στον αγώνα : Προκαταρκτικά, κυρίως πιάτο, επιδόρπιο, όλα σε ένα… Από το πρώτο λεπτό στα κόκκινα! Πίπα οσκαρική, dt και mf ασταμάτητα με τρελή όρεξη και επιμονή. Κορυφαίο γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex, ότι θες, όπου το θες, σε ότι στάση θες, όσο το θες. Δάχτυλα παντού ΟΚ. Μιλάμε για άλογο που καλπάζει και δεν κάνει πίσω σε τίποτα. Τρελή όρεξη και συμμετοχή! Η κοπέλα μου δήλωσε από την αρχή ότι γουστάρει το sex και έδειξε στην πράξη ότι το εννοούσε 100%.Κουλ

Συμπερασματικά : Sex machine, με ακόρεστη όρεξη και μεγάλη εμπειρία, για έμπειρους αναβάτες. Must για τους pse lovers!Γερο-μύστης

Ps1 : Έχει γραφεί από αρκετούς συναγωνιστές ότι η κοπέλα είχε/έχει θεματάκι με το αλκοόλ. Εγώ την συνάντησα μεσημέρι (πρώτο ραντεβού της ημέρας καθ’ ομολογία της) και δεν διαπίστωσα κάτι. Την κέρασα μάλιστα και μια μπύρα, την οποία ήπιε χαλαρά κατά την διάρκεια της συνάντησης. Δεν ξέρω αν σε βραδινά ραντεβού παίζει ακόμα θέμα…

Ps2 : Στην εμφάνιση, αν μπορούσα, θα έβαζα Πρόσωπο 6.5, Σώμα 7.5. Αφού τέτοια επιλογή δεν παίζει, με δύο εφτάρια έχω τον μέσο όρο.

Ps3 : Μόλις έφυγε φόρτωσα (συνειρμικά)στο ηχοσύστημα το "This is hardcore - pulp"

Then that goes in there
And then it's over
Oh, what a hell of a show
But what I want to know
What exactly do you do for an encore?
'Cause this is hardcore

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.181
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, dracoumel, OUROBOROS και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού