Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Call-Girls 5471
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
στις φωτογραφίες η κοπέλα μου άρεσε αλλά όταν από κοντά δυστυχώς δεν ήταν το ίδιο. Οι φωτογραφίες είναι επεξεργασμένες ελαφρώς, δείχνουν την ίδια κοπέλλα αλλά με ότι καλύτερο γίνεται... το στήθος όπως ανέφεραν παρακάτω είναι πεσμένο, το κωλαράκι λόγω σωματότυπου "αχλάδι" και η διάθεση στο φουλ.... Με το καλησπέρα , ενημέρωση ότι αγγλικά τίποτα!!! μηδέν (0) nada και only google Κεφάλι σε τοίχο!και είναι κρίμα γιατί η κοπέλα έχει πολύ καλή διάθεση να προσφέρει. είναι χαρούμενη , προσπαθεί να κάνει πλακίτσα (αλλά δεν καταλάβαινα τι λέει)και την ιδρώνει την φανέλα. φιλιά με γλώσσα δεν δίνει εκτός αν επιμείνετε εγώ όχι και η πίπα της είναι χλιαρή με δοντάκι. καλύτερη στάση στα 4 όπου σκύβει όσο μπορεί για να τον πάρει όλον και αντέχει σε σφυροκόπημα χωρίς κανένα παράπονο. Η διάθεση να προσφέρει και να σε κάνει να περάσεις καλά είναι εμφανής (να πούμε ότι μασαζακι κάνει και προσπαθεί να σου πει και καμία πλακίτσα αλλά είπαμε εγώ δεν..)αλλά στην εμφάνιση για εμένα χάνει οπότε δεν έχει ξανά (εδώ δεν τελειώσαμε 2η φορά Λύπη...)

Υ.Σ. επειδή πολλές φορές γίνεται κουβέντα για συναδέλφους που ξέρουν Ρώσικα ότι περνάνε καλύτερα από τους υπόλοιπους, μετά και από αυτή την εμπειρία μου με κοπέλα που δεν ξέρει τίποτα εκτός από την μητρική της γλώσσα , θα πρέπει να τονίσω ότι ΝΑΙ έχουν δίκιο.το να μπορείς να επικοινωνήσεις έστω και λίγο είναι πολύ βασικό. Ελάχιστες είναι οι εξαιρέσεις που περνάς καλά με μούγκα στην στρούγκα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.394
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού