Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση πριν απο καιρο, αλλα χρονικα τωρα ειμαι καπως πιο ελευθερος να συνεισφερω με κριτικες γενικοτερα. Βλεπωντας το petite, το οποιο ειναι οντως “πιασαρικο” σαν nickname στην εκαστοτε κοπελα και μιας και εχω καποια αδυναμια ΚΑΙ στο συγκεκριμενο σωματοτυπο ειπα να δω γιατι γινοταν τοσος ντορος με τη συγκεκριμενη ......

Κριτικες δεν προλαβα να διαβασω μην πω καθολου ....

Η μονη που προλαβα να διαβασω καπως ήταν του Ναπολεων οπου την ξεκωλιαζε διχως αυριο .......

Τελος παντων στελνω μηνυμα και ζηταω και φουλ προγραμμα, δεν μπορουσε εκεινη τη μερα οποτε κανονιζουμε για την επομενη. Φουλ δεν ειχε ιδεα τι ήταν , της εξηγησα, δεν εκανε μου απαντησε ή εκανε σπανια

Ηρθε η μερα του ραντεβου και η κοπελα εφτασε με καποια καθυστερηση, την ειχα παρει να ρωτησω αν ηθελε καφε ή τιποτε αλλο, με ευχαριστησε, δεν ηθελε. Φοραγε ενα κοντο τζιν και ενα λαδί μπουστακι, καλοκαιρι ήταν, τελος παντων περιμενα κατι καλυτερο, δεν την κολακευε

Μπαινει στο δωματιο με καθυστερηση και την εκοψα καπως, ρωταω αν ειναι οκ και αν θελει να προχωρησουμε, λεει της ετυχε κατι στο δρομο και την αναστατωσε (..... μπλε) αλλα ολα οκ, το εργο αρχισε να παιζει.... Εμμμμ

Μπανακι και περναμε στον αγωνα. OK προσωπο, στηθος 2αρι οκ, σωματοδομη Ελληνικη οπου κοινως απο τη μεση και κατω ανοιγει, ενα tattoo πισω στην πλατη

Πιπα(στα πλαγια, νεα σχολη “Divas”) οχι κατι το ιδιαιτερο, προσπαθειες για DT αλλα δεν το εχει
Νινακι Ελληνικης σχολης επισης , χειλη, κλειτοριδες κλπ αλλα σχετικα καλη αισθηση

Στα του αγωνα επειδη την ειδα καπως στραβωμενη/μαγκωμενη δεν τη ζορισα ιδιαιτερα, 2.5 στασεις αλλαξαμε τιποτε παραπανω, φιλια -σαν να φιλαω το χερι του παπα- “εκλεβα” που και που

Απο πανω ζοριστηκε, απο κατω ζοριστηκε, απο πισω ζοριστηκε(εκει εριξα γελιο γιατι ειχε θεμα οτι λεει εμπαινα πλαγια, ειναι η 0.5 σταση που ελεγα). Στο doggy ειχαμε μια καποια αισθηση μυρωδιας οποτε επειδη αυτα δεν τα μπορω, αν και νωρις στο 25-30 εγινε η πρωτη καταθεση στο στομα ... ήταν πολλα .... ζοριστηκε παλι .... πηγε στο μπανιο. 3 μπανακια εκανε, παραπονο δεν εχω, γιατι ειχαμε μυρωδιες δεν ξερω, ισως το προηγουμενο ραντεβου να την ξεπατωσε, εικασιες κανω

Στο ημιχρονο η κοπελα λαλιστατη για ολους και για ολα, απο σεβασμο προς την ιδια (ασχετως αν δεν εκατσε το ραντεβου) θα πω οτι αφορα εμενα
¨
Το username μου εδω μεσα το ηξερε .... μονο απο το κινητο μου ..... (να ευχαριστησω το “συναγωνιστη” που με εδωσε, δεν εχουν το νουμερο μου και πολλοι). Αντι να βοηθαει ο ενας τον αλλο εδω μεσα, τι να πω .... Μαλακία

Ο λογος της οποιας μαγκωμαρας της τελικα ήταν οτι δεν ημουν ενας Brad Pitt στα νιατα του, ενας Johnny Depp εστω, ημουν απλα ενας ταπεινος George Clooney στα γεραματα .... Ειχα κανει λαθος, δεν της ειχα στειλει απο την προηγουμενη, Facebook, Instagram, ΑΜΚΑ, ΑΦΜ, τραπεζικους λογαριασμους κλπ, ουτε αυτος που την ενημερωσε ειχε πει κατι .... Την απογοητευσα ... σκεφτηκα την καριερα μου ως πορνορεπορτερ ... ειχα αποτυχει ... Κεφάλι σε τοίχο!

Σοβαρα τωρα, λοιπον αφου τελειωσε η πάρλα λεει “ωωωω περασε η ωρα να ετοιμαζομαι σιγα σιγα” Χμμμ;

Ευγενικα την ενημερωσα οτι ηρθε με καθυστερηση οποτε ειχαμε χρονο, καταλαβε τη γκαφα της και πηγαμε στο παρασυνθημα

Ζορια παλι δεν εβαλα, σε καποιο σημειο δυσανασχετησε οτι δεν ειναι υγρη και κατι ασυναρτησιες οτι δεν βαζει τζελ για να καταλαβαινει/νιωθει τα παντα και rainbows and unicorns, ευτυχως 2ο γκολ προλαβα να βαλω πριν τη ληξη και το “μαρτυριο” της οτι δεν την “εσπρωχνε” ο παιδαρος ελαβε τελος

Σαλτσες θα μπορουσα να προσθεσω αρκετες, με περισσοτερες λεπτομερειες κλπ αλλα ηδη η κριτικη μου ειναι αρκετα μεγαλη και παντα προτιμω να παραθετω τα βασικα που συνηθως ψαχνω και εγω σε κριτικες φιλων, οι σαλτσες ειναι για εντυπωσιασμους και likes, οποιαδηποτε απορια για τις κριτικες μου, ειμαι ενα PM μακρια. Αλλα επειδη ξερω οτι αρκετοι οπως και εγω ψαχνουν για ποιοτικες Ελληνιδες 20αρες εγραψα 2 λογια παραπανω, οποιος ξερει καμια PM

Ελπιζω να μην κουρασα, αυτα εξελαβα απο τη συναντηση αυτη και αυτα γραφω. Διαλογο με το “fan club” της ή την ιδια δεν θα ανοιξω (το τηλεφωνο μου το εχετε και οι δυο), αν χρειαστει το κανω παντως Γαμήσου

Στα 150 σιγουρα δεν αξιζει, στα 90 σαν τις φιλες της ισως(120 φουλ). Ο χαρακτηρας της καθε κοπελας ειναι αυτος που προσδιδει το ποσο καλα θα περασεις ή το ποσο καλη ειναι και ας μην κανει αεροπλανικα στο κρεββατι, bitches with an attitude are not my “cup of tea”....

Συνισταται σε νεαρους Brad Pitt lookalikes που τελειωνουν στο 5λεπτο Γερο-μύστης

Tested: “Τι τρεχει επιτελους με αυτες τις ελλεεινιδες?” Part I

ΥΓ. Η κριτικη μου ειναι αρκετα γενναιοδωρη, παρακαλω να ανεβει αυτουσια μπας και σωσω κανενα "παπουλη μικροτσουτσουνο" σαν κι εμενα, να περνατε καλα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 thelastpm, protaris2018, Kyrios Hou και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2019
κριμα τα 150 ρε φιλε!
12 Αυγούστου, 2019
Ρε φίλε που πήγες ξεβράκωτος στ' αμπέλι !!!

Δεν ήξερες, δεν διάβαζες ?????
18 Αυγούστου, 2019
Εάν μετά από 3 φορές μπάνιο μύριζε πίσω, τότε μάγκες θέλει προσοχή....ο νοων νοειτω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3