Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 10790
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την κοπέλα μετά από προτροπή των κοριτσιών στα τηλέφωνα καθώς δεν ήταν διαθέσιμη η κοπέλα που ζήτησα. Πρόκειται για Ουκρανή (Οντέσα) που διαμένει στην Ρωσία. Ηλικιακά την έκοψα γύρω στα 32-33.

Στο κομμάτι της εμφάνισης οι photos είναι κοντά στην πραγματικότητα. Η κοπέλα έχει ωραίο πρόσωπο, με πολύ ωραία μεγάλα μάτια και χείλη (δεν τα έχει πειράξει, ευτυχώς και για αυτήν και για εμάς Κουλ). Καμία σχέση με χαρακτηριστικά από χώρες της πρώην ΕΣΣΔ, περισσότερο σε νοτιοευρωπαία φέρνει. Το σώμα είναι αδύνατο, με μετρίου μεγέθους φυσικό στήθος, ωραία πόδια και κώλο. Μοναδική παραφωνία ότι έχει λίγο κοιλίτσα. Το «λίγο» το εννοώ, μην φανταστείτε ότι η κοπέλα είναι χοντρή ή ότι έχει καμιά κοιλιά ταβερνιάρη. Πολύ μακρύ μαύρο ίσο μαλλί. Ύψος στο 1.70-1.72 καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με ένα floral καλοκαιρινό mini φόρεμα και χαμηλοτάκουνα πέδιλα. Ωραίο δέρμα, καθαρό από tattoo, περιποιημένα άνω και κάτω άκρα. Καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Από την αρχή έως το τέλος της συνάντησης η κοπέλα ήταν με το χαμόγελο. Δοτική και ζεστή με πολύ προθυμία να ικανοποιήσει. Παρόλο που τα Αγγλικά της είναι σχεδόν ανύπαρκτα είχε διάθεση να επικοινωνήσει και το πάλευε με google, νοήματα και Ρώσικα. Εγώ Ρώσικα δεν ξέρω...Μεγάλο χαμόγελο

Στον αγώνα : Έγινε αμέσως εμφανές ότι γουστάρει πάρα πολύ τα Βαθιά γλωσσόφιλα και τα προκαταρκτικά. Πολύ πάθος και γλείψιμο from head to toes. Πίπα καλή, με επιμονή και προσπάθειες για dt , θέλει λίγη δουλειά ακόμα όμως. Από την άλλη το γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής είναι σε κορυφαίο επίπεδο Ναι!. Στο sex ακολουθεί δείχνει πολύ όρεξη και είναι πολύ δοτική. Amateur συμπεριφορά, με διάθεση να ακολουθήσει τον οδηγό. Δεν λέει όχι σε οποιαδήποτε αλλαγή ταχύτητας ή κατεύθυνσης, υγραίνεται, έχει ωραία αίσθηση και τα Ρώσικα από ένα σημείο και μετά παίζουν σε ρυθμό πολυβόλου… Για εμένα είναι ξεκάθαρο ότι προτιμά το gfe και το υπηρετεί πολύ καλά αλλά δεν κωλώνει και σε ψηλότερες στροφές.Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω δεν ήταν και πολύ πρόθυμη...

Συμπερασματικά : Ωραία κοπέλα, με καλή συμπεριφορά και θέληση. Πιστεύω ότι ειδικά οι θιασώτες του GFE θα μείνουν πολύ ευχαριστημένοι.Γερο-μύστης

PS 1: Σπάνιο πλέον στις μέρες μας να βλέπεις κοπέλα που να μην έχει πάνω της καμία «πλαστικούρα» και να είναι 100% natural. Αυτό και μόνο στα μάτια μου της δίνει πόντους.

PS 2: Η βαθμολογία στην επικοινωνία έχει να κάνει με την διάθεση και την προσπάθεια γιατί από Αγγλικά δεν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.181
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Nick1000, rodriguez65 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού