Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ζέστη και ταλαιπωρία να έχει πιάσει ταβάνι, η γκαύλα να έχει τρελάνει το κάτω κεφάλι
και αυτό που σκεφτόταν το πάνω κεφάλι ήταν που θα τρυπώσει άξια.

1.Το ραντεβού κλείστηκε βραδάκι,σε παραβαρδάριο hotel όχι κάτι το αξιόλογο.
2.Γραφείο σα να μην ήθελε να δουλέψει, αφού μέχρι να σηκώσουν το τηλ, κάνανε πολύ ώρα!
3.Κανονίζω, φτάνω, παίρνω αρ. δωματίου και ανηφορίζω.
4.Ανοίγη πόρτα και βλέπω ένα κορμάκι αδύνατο ότι πρέπει, χειραψία με λίγο χαμόγελο βαριεστημένο, Καλησπέρα της λέω,
μήπως ενοχλώ?(με το τρόπο μου να κοιτώ τη πόρτα), όχι όχι μου λέει.
5.Αλλάζει ύφος με την μία και χαμόγελο καλοκαιρινό περικλείει πλέον το πρόσωπο της.
6.Λίγη κουβεντούλα,αφού το κατέχει το αγγλικό και το εκμεταλλέυεται ώστε να κερδίσει χρόνο και να σε γνωρίσει.
7.Κάνα 10λεπτο λέγαμε τις γνωστές μαλακίες, ενώ σκέφτομαι και λέω ναι ή όχι? να κάτσω η να μην κάτσω? Τελικά κάτι με κέρδισε απο τα λίγα λόγια των προηγούμενων που διάβασα, κάτι το χαμόγελο της και ότι είναι ντόμπρα, και έκατσα.
8.Μπανάκι γτ πέρασε η ώρα και υποδοχή από το κορίτσι με μουσικούλα να τρεμοπαίζει μιας και δεν είχε καλό σήμα wi-fi στο δώμα.
9.Αδύνατο γκαυλάκι, μέτριο πρόσωπο που το προσπερνάς γενικά, αλλά με ωραίο χαμόγελο(που ήταν αυτό που με κέρδισε και έμεινα), μικρό ελάχιστο βυζί με τρελή ρογίτσα σταφυλιού συνεχώς όρθια αφού δεν την άφηνα παραπονεμένη ποτέ.
10.Καλούτσικο μπουκάκι-τσι, με προσπαθεια να τον παρει όλο(δεν μπόρεσε) και γλύψιμο των @@ πολύ ωραία.
11.Πού καλή εικόνα το μουνάκι της με πολύ ωραία χειλάκια και κλειτορίδα πρησμένη...μου άρεσε αρκετά και γιαυτό την έγλειψα ασταμάτητα(γαμήσι με τη γλώσσα) έδειχνε να το απολαμβάνει και να με σφύγγει τα χέρια κατά διαστήματα.
12.Πέρασμα σκούφου alone και κάρφωμα αρκετή ώρα με αυτή να ξεκουράζεται ξαπλωμένη και εμένα να κάνω γυμναστική(πράμα που μου έχει λέιψει) σπάσιμο αρκετα, αφού σταμάτησε 2-3 φορές να βάλει λιπαντικό γτ το πιστόνι πήγαινε πάνω κάτω και δεν σταματούσε με τίποτα, ωραίες ματίες το μωρό, γλ/λα ελάχιστα, αφού με έσπρωχνε σαν να ήθελε το γεωτρύπανο μου να της βγάλει νερό.
13. 3 στάσεις παίχτηκαν όλες με έρωτα και τρέλα μαζί!
14. Όταν δε, ήρθε η ώρα να χύσω, τα πέταξα μέσα στη σακούλα αφού από την γκαύλα που είχα πρηστεί έιχα τέτοια αίσθηση μέσα της που ελάχιστες φορές το έχω συναντήσει στη μικρή πορνοζωή μου.
15. Μπανάκι, ένα τσιγάρο αυτή, λίγο νεράκι εγώ, και σε 3 λεπτά το ωρολόι να είναι έτοιμο να βάλει τέλος στη συνεύρεση και να επιστρέψουμε στη πραγματικότητα και οι 2 ξανά.

Περίληψη:
Πρόσωπο μέτριο, αλλά συνολικά, ωραίο γκαυλάκι το ΤΑΜΑΡΑΚΙ,χωρίς κυταρίτιδα, χωρίς μα και μου κι όχι και δεν, από αυτά που βλέπεις στις παραλίες (που είναι και το μότο μας αυτές τις μέρες), και λές σου έριχνα ενα γαμήσι να δεις πως είναι τα πράματα μπασταρδάκι.
Μικρό ανύπαρκτο βυζάκι με ρόγα γκάγκελο όμως, και ζωηρή, τρομερό μουνάκι σε υφή,σχήμα,τειχώματα & βάθος.
Ταλαιπωρημένη από τη ζωή που περνάει εκεί στο μικρό χωριό της Ρωσσίας, αν έλεγε αλήθεια.
Να ναι καλά πάντως και να περνάει καλύτερα από εδώ και στο εξής.

Δεν νομιζω να την πάρω ξανά, γτ έχει πολύ πράμα στη ζωή και πρέπει να δοκιμάσουμε και άλλα φαγητά!!!

Καλή συνέχεια
Με εκτίμηση,
GALLASΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.671
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, Elganador, hornyasfuck και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού