Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 18 10
Call-Girls 25816
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γειά σας παίχτες ημερομηνία ενδεικτική πολλές επιλογές και καλές απτο γραφείο καταλήγω
με back to back ραντεβού Margo και Κιρα με προϋποθέσεις για εξτρα μισάωρο(είχα πει στον Αγγελο να αφήσει κενά ενδιάμεσα)αν περάσω καλά ένεκα και των υψηλών βαθμολογιών των κοριτσιών.Ερχεται πρώτη η Margo πολύ όμορφα ντυμένη με μάυρη ολόσωμη φόρμα που κατέληγε σε μίνι φόρεμα ημίμετρο!Ψηλή κοπέλα πολύ όμορφη κοντά στις φωτό χυμώδηςΧαμόγελοΑγγλικά καλά συνενοήσιμα της προσφέρω κρασάκι και όπως είμαστε στην πόρτα με πλακώνει σε γλωσσόφιλα και αρχίζουμε το μπαλαμούτι σαν ζευγάρι που ανταμωσε μετά από καιρό.Απο μέσα μου ενθουσιασμένος λέω Steve θα φας καλά κοπελάρα και με όρεξηΓλώσσα
Γυρίζει απτό μπάνιο βάζω μουσικούλα κλείνω φωτα σώμα με καμπύλες αλλά σφιχτό χωρίς κυταριτιδες κλπ ψεγάδια στήθος καλό επίσης.Το καλύτερο της πάντως είναι ότι δουλεύει παρα πολύ την γλώσσα της σαν "σπάτουλα"και στα φιλιά και στο αυτί και στην πίπα και καραμέλωμα στις μπάλες.
Πολύ καλή πίπα βαθιά υγρή δεκτική σε δακτυλοσκοπηση μπροστά και 69 που απολαμβάνει της αρέσει να την γλύφουνΓλώσσα ακολούθησε μία στάση από πάνω που πραγματικά έκανε σαν λυσσασμένη λες και είχε μήνες να κάνει σεξ αφού είχα τελειώσει και εκείνη συνέχισε να με καβαλάει για κάνα δεκάλεπτο!!!Εκεί άρχισαν τα παρατράγουδα.Αφου ξεκαβαλησε διαπιστώνουμε ότι το προφυλακτικό είχε μείνει μέσα της.Εκει δυσανασχετησε της ζήτησα συγγνώμη και ότι δεν το ήθελα και πήγε στραβωμενη στο μπάνιο.Παω μετά στο μπάνιο χτυπάω μπαίνω την ρωτάω αν είναι όλα καλά μου δείχνει το προφυλακτικό το βγαλμένο και μου λέει ok.Την ρωτάω αν θέλει να κάτσει μισή ώρα ακόμα και συμφωνεί δείχνοντας να έχει ξεπεράσει το θέμα του προφυλακτικού.Δευτερος γύρος φιλιά γλυψιματα και την γυρνάω ντογκι εκεί λοιπόν στο πισωκολλητό άρχισε να τραβιέται και μετά από λίγο σφυροκόπημα άρχισε να βογκαει και να κλαψουριζει λες και την εσφαζαΧμμμ; ξαφνικά σταματάει από μόνη της βγαίνει και μου λέει δεν αντέχω πονάω(ειμαι νορμαλ size)και πάει στο μπάνιο εκεί διαπιστωνω πάλι ότι είχε βγεί το προφυλακτικό μάλλον επειδή τραβήχτηκε απότομα.Βγαινει η κοπέλα απτό μπάνιο πανικοβλημενη την ρωτάω τι έγινε δεν μιλάει αρπάζει το κινητό της στέλνει μηνύμα και ξεκινά να ντύνεται.Με παίρνει η Αντζυ απτό γραφείο μου λέει τι έγινε της εξηγώ για το ατύχημα με τα προφυλακτικά και ότι δεν είχα κακή πρόθεση και μου λέει ok θα πρέπει να πάει στο νοσοκομείο να της το βγάλουν.Αναυδος εγώ της λέω να της προσφέρω νερό να ηρεμήσει αυτή έξαλλη μου λέει 2 φορές έμεινε μέσα το προφυλακτικό της λέω δεν φταίω δεν το έκανα επίτηδες.Της δίνω το αντίτιμο για μια ώρα τα μετράει και μου λέει τι είναι αυτά;θέλω και τα έξτρα του μισαωρου ενώ δεν είχε περάσει κάνα δεκάλεπτο πάνω απ την ώρα λέω μέσα μου δωστα να πάει στην ευχή της τα δίνω λέει ένα καλό βράδυ και φεύγει.
Μετά ξαναμιλησα με Αντζυ της εξήγησα ότι ήταν ατύχημα ότι ξεκινήσαμε εξαιρετικά και μετά στράβωσε μου είπε για νοσοκομείο και ότι είναι πανικοβλημενη της είπα ότι παρά τον πανικό της δεν ξέχασε να ζητήσει τα έξτρα λεφτά που δεν δούλεψε και τελικά κακως τα εδωσα και μου πε η Αντζυ άλλη φορά να μιλάω με το γραφείο πρίν πληρώσω έξτρα.Στο γραφείο ξέρουν ποιός είμαι δεν έχω δωσει δικαίωμα ποτέ.Με την νευρικότητα της η κοπέλα γκρέμισε όλη την καλή εικόνα που είχε χτίσει πριν και ενώ έδειχνε ότι ήρθε ορεξάτη.Το βράδυ που ρώτησα τον Άγγελο αν ήταν καλά μου είπε όλα καλά ξεκουράζεται.Μου λέει η αγαπημένη Αντζυ θα έρθει η Κιρα σε λίγο και θα σε φτιάξει μην μου στεναχωριέσαι.Και όντως το ραντεβού με την Κιρα ήταν φανταστικό έπεται κριτική καπάκι.Συγγνωμη αν κούρασα με πολλά λόγια αλλά οφείλουμε να τα λέμε όλα θετικά και αρνητικά.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, geroksouras, kwstasxat και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2019
δεν ξέρω πως να το γράψω ευγενικά οπότε το γράφω όπως ακριβώς το σκέφτηκα διαβάζοντας την κριτική σου : ή χαζός είσαι ή κρετίνος χωρίς το ένα να αποκλείει το άλλο. Συνέχισες να γαμάς (για 10 λεπτά όπως λες) ενώ είχες τελειώσει και τι περίμενες, να μη βγει το προφυλακτικό Μαλακία και μετά συμβαίνει και δεύτερη φορά στο ίδιο ραντεβού ; Και σου φαίνεται περίεργη η αντίδραση της κοπέλας ;;;
μόνο αυτό που λες με τα λεφτά για τον έξτρα χρόνο φαίνεται να έχεις δίκιο.

κάτι τέτοια διαβάζω και κάθε φορά που κλείνω ραντεβού αγχώνομαι και περισσότερο για το τι σόι τύπους έχει συναντήσει το κάθε κορίτσι πριν έρθει σε μένα.
06 Αυγούστου, 2019
Τι διαβαζουμε! Μου εχουν πεσει τα μαλλια ..του βγηκε το προφυλακτικο απο το πουλι 2 φορες σε 1 ωρα, δεν πηρε χαμπαρι.. και βγαινει κ απο πανω και κατηγορει την κοπελα!
Και επισης κλαιγεται και για τα λεφτα. Με τετοιες συμπεριφορες δεν απορω γιατι δεν παταει σοβαρο μουνι Ελλαδα..

06 Αυγούστου, 2019
@billGor εχεις ενα δίκιο εδω που τα λέμε!
Επίσης, εμεινε το προφυλακτικό μέσα οπότε για κανα δεκάλεπτο γάμαγε ακάποτα! Και δεν φαίνεται να τον ενδιαφέρει καθόλου αν κόλλησε τπτ απο μια κοπέλα, που όπως και να το κάνουμε, είναι εκδιδόμενη άρα υψηλού κινδύνου! Κεφάλι σε τοίχο!

ΥΓ: δεν μπορώ να πάρω κ το λάικ πίσω.... Ναι!
06 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχεις την στοιχειώδη νοημοσύνη να διατυπώσεις ένα κόσμιο σχόλιο χωρίς χαρακτηρισμούς-ύβρις και κατά τα άλλα εγώ είμαι ο χαζός.Λάθος μου που άφησα την κοπέλα να κοπανιέται επάνω μου ενώ είχα τελειώσει στην δεύτερη φορά όμως δεν έγινε κάτι παρόμοιο τραβήχτηκε απότομα εκείνη(δεν κατηγορώ απλά λέω τι έγινε)παίζουν και λιπαντικά τριβή 1002 λές να είχα όρεξη να αφήνω προφυλακτικά μέσα στα κορίτσια;σε όλη την ζωή μου έχει συμβεί 3 φορές πρώτη φορά στο καπάκι.Ειμαι τόσο "κρετίνος" όπως λες που προσπάθησα να ηρεμήσω την κοπέλα και ζήτησα συγγνώμη τι άλλο να κάνω;Ολα τα γραφεία και όλες οι κοπέλες έχουν άριστες εντυπώσεις απο εμένα και ας βγει όποιος θέλει να με διαψευσει δεν είμαι κάνας χτεσινός έχω πάρει πάνω απο 50 έσκορτ καμία δεν διαμαρτυρήθηκε για το παραμικρό.Κανω προληπτικές εξετάσεις κάθε 6 μήνες οπότε μην αγχώνεσαι από μένα δέν έχεις θέμα πρόσεξε εσύ να είσαι σωστός πρίν κατηγορήσεις τους άλλους.
06 Αυγούστου, 2019
Πεσατε όλοι να με φάτε παίχτες.Πρωτον δεν κατηγόρησα την κοπέλα είπα απλά τι έγινε δεύτερον δεν κλαφτηκα για τα λεφτά απλά αναφέρω και αυτή την παρασπονδια,Μόνο σε μένα έχει βγεί προφυλακτικό χωρίς να το καταλάβω;είχα αναποδιά μου κατσε 2 φορές το ήθελα;λιθοβοληστε με διαδικτυακά όλοι οι καθαροί και ξηγημενοι κριτές του πληκτρολογίου.
06 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

OK ότι πεις,

έτσι τελείως εγκυκλοπεδικά θα αναφέρω κάτι που μου έτυχε πρόσφατα με μία κοπέλα του γραφείου (την Ιλόνα): πριν ξεκινήσουμε το κυρίως έργο με ρώτησε/ζήτησε δύο φορές όταν τελειώσω να της το πω. Όταν απόρεσα γιατί μου ζητάει κάτι τέτοιο μου είπε επί λέξη "ξέρεις πόσοι ...... χύνουν και συνεχίζουν να γαμάνε;" τότε μου είχε φανεί τελείως άκυρο, μια ακόμη ρωσίδα με παραξενιές....
06 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όπως διαβάζεις από το σχόλιό του παραπάνω ο παίχτης κάνει εξετάσεις κάθε 6 μήνες οπότε γιατί να ανησυχεί; οι εξετάσεις σώζουν...
07 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα είτε το πιστεύεις είτε όχι έγινε το αντίθετο με είχε καβαλήσει με μανία και δεν έλεγε να σταματήσει η τύπισα αυτό δεν σημαίνει ότι έκανα καλά αλλά δεν συνέχισα εγώ να γαμαω στην προκειμένη περίπτωση.Δεν σώζουν απόλυτα οι εξετάσεις ούτε οι προφυλάξεις απλα δεν είμαι ο "βρωμιαρης" που δεν τον νοιάζει ο "κρετινος" που με την απερισκεψία του μολύνει κορίτσια και πελάτες.Δεν συνηθίζω να μην σταματάω μπορεί να νομίζετε ότι δικαιολογούμε αλλά είναι η αλήθεια μια φορά στα 35 χρόνια παίζει αυτό 2 φορές στην ώρα αλλά οι παράγοντες είναι πολλοί.Εμενα μια μου είχε πει πως όταν κάποιος προσπαθεί και κρατιέται να μην τελειώσει το πέος του κάνει συσπάσεις και έτσι "πετάει" το προφυλακτικό μου φάνηκε ψαγμένο και παράξενο αλλά έχει ένα point άμα το καλοσκεφτείς.Οτι έγινε έγινε τώρα εύχομαι ούτε η κοπέλα ούτε εγώ να έχουμε πρόβλημα και στο μέλλον πιο προσεχτικοί τώρα αν δεν σας έπεισα πάλι να κανονίσουμε έναν διαδικτυακό "λιθοβολισμο" μου για παραδειγματισμόΜεγάλο χαμόγελο καλή συνέχεια παίχτεςΚαπέλο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8